Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

Монотрави

Упорядочить по 
Производитель  

 

Наша ціна 25 Грн 

Наша ціна 26 Грн 

Наша ціна 27 Грн 

Наша ціна 31 Грн 

Наша ціна 54 Грн 

Наша ціна 57 Грн


Гінкго білоба - лікар з епохи динозаврів

Відомий американський доктор Аткінс говорив: "У наш час лікарів потрібно поздоровляти з тим, що вони змогли попередити хворобу, а не з тим, що вони змогли її вилікувати".

Ми живемо в умовах, що значно відрізняються від умов попередніх десятиліть: нашому здоров'ю загрожують забруднення навколишнього середовища, "електросмог", випромінюваний комп'юте-рами та телевізорами, стреси, які постійно тримають в напрузі симпатичну нервову систему, часті порушення біоритмів під впливом метеорологічних умов, зміни клімату або континенту.


Всі ці фактори негативно впливають на наш організм: вони збільшують кількість вільних радикалів. В аптеці нашого організму є потужна зброя для захисту від вільних радикалів, це - антиоксиданти. Але з віком, а також під впливом негативних факторів їх стає все менше, і починають розвиватися різні захворювання.

Першою страждає від неконтрольованого розмноження вільних радикалів імунна система. Ці агресивні частки - її головна зброя, а коли зброя виходить з-під контролю, наслідки можуть бути непередбачуваними. Але для нашого організму пророкування буде цілком певним: ми будемо поступово втрачати здоров'я.

Всі "хвороби віку" безпосередньо пов'язані з ослабленням нашої імунного захисту. Це призводить до поступового накопичення уповільнених запальних процесів і зашлаковуванню організму нерозщепленими токсинами. Тому надлишок вільних радикалів в організмі є причиною прискореного біологічного старіння.

Ось чому так важливе застосування антиоксидантів, які нейтралізують надлишок вільних радикалів, активізують захисні сили організму і попереджають передчасне старіння та хвороби.

У 60-ті роки ХХ століття почалася цілеспрямована наукова розробкабіологічно активних добавок - біокоректорів натурального походження, які значно розширили можливості профілактичної медицини. Вони активізують імунну систему нашого організму. При цьому ми отримуємо оптимальний результат без побічних ефектів.

Одним з найсильніших антиоксидантів натурального походження є гінкго білоба. Він здатний нейтралізувати вільні радикали, при цьому надійно захищаючи стінки судин. Таким чином, поліпшується кровообіг в усіх органах тіла, що в свою чергу сприяє активному надходженню кисню в мозок та інші органи.

Гінкго білоба вважається одним з найдавніших дерев на Землі. Воно існувало ще 270 мільйонів років тому і з тих пір абсолютно не змінилося. Гінкго є деревом-довгожителем. На сьогоднішній день існує декілька його представників, вік яких становить близько 200 років.

Активні речовини гінкго білоба можна поділити на дві групи: флавоноїди і терпени. Всі екстракти з даної рослини засновані на цих двох компонентах. Флавоноїди сприяють правильному кровообігу і постачанню клітин киснем, а також поживними речовинами, що дуже важливо для роботи мозку, поліпшення пам'яті і здатності концентруватися. Саме тому його рекомендують застосовувати для підтримки мозкової діяльності в літньому віці.

Гінкго допоможе уникнути таких неприємних симптомів як забудькуватість або шум у вухах, причиною виникнення яких може бути погіршення мозкового кровообігу. Для молодих людей ця формула теж корисна, особливо під час підвищених емоційних навантажень (стрес, екзаменаційний період, напружені трудові будні), а також для тих, хто активно займається спортом. Гінкго особливо рекомендується тим, у кого часто мерзнуть руки і ноги, і тим, хто погано переносить холодну пору року. Крім того, гінкго є прекрасним антиоксидантом, що захищає клітини від шкідливої дії вільних радикалів.

 

Y2QyMD