МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ 180 ГРН                                                                

+380978323375

Каталог товаров

 

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380978323375

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

 


Кава органічна

Упорядочить по 
Производитель  

 

Наша ціна 30 Грн 

Наша ціна 30 Грн 

Наша ціна 30 Грн 

Наша ціна 30 Грн 

Наша ціна 30 Грн

 

Наша ціна 30 Грн 

Наша ціна 60 Грн


Ка́ва — напій, що виготовляється зі смаженого насіння плодів — «бобів» кавового дерева. Кава найбільше цінується через виражену збадьорливу дію, завдяки вмісту алкалоїдів кофеїну та теоброміну.

 

Органічна кава зараз дуже популярна. Її ароматизують різними способами і засобами. Найпростіше - це додати сушену мелену кістку винограду, глоду, тощо. Тут поле для експериментів є великим і все це доступно кожному.

Надати аромат каві можна і з допомогою довготривалого зберігання в ємності, що насичена певним запахом, скажімо в бочці з-під вина чи коньяку. Тоді гарантовано можна отримати алкогольний аромат і навіть смак.

Часто кавові платнтації засаджують різними плодовими деревами, з пахучим цвітом - це вже природня ароматизація. Кава рідкісна і дорога.

Найгірше, як на мене, це використання штучних ароматизаторів. Вони хоч і близькі до натуральних за змістом і надають яскраво вираженого запаху і смаку але синтетика є синтетика. І після тривалого вживання такої кави настає повна відраза і хочеться простої кави, без жодних додатків і смаків з запахами.

YTZhM