Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

» Як приймати трав'яні чаї?
Як приймати трав'яні чаї?

Трав'яні чаї стають дедалі популярнішими, асортимент розширюється, і купити сьогодні трав'яний чай можна не тільки в аптеці, але і в звичайному супермаркеті. Між тим, трав'яні чаї не так безпечні, як це здається, і тим більше не всім і не завжди показані.

Трав'яні чаї - це не ароматна і смачна водичка, а настій одного або кількох лікарських рослин. Саме лікарських, тому трав'яний чай, як і будь-які ліки, має свій склад, терміни придатності, показання та протипоказання. Трав'яні чаї бувають на основі однієї рослини (наприклад, липового кольору), на основі чорного або зеленого чаю (чорний чай з м'ятою) і трав'яні збори, у яких нерідко буває комерційну назву «мультивітамінний чай». Особливо обережними потрібно бути з останньою категорією трав'яних чаїв, як правило вони всі мають спрямовану дію (жовчогінний, сечогінний, що знижує тиск). Крім того, будь-який трав'яний чай може викликати алергію, уважно читайте склад трав'яного чаю і якщо там є незнайомі рослини, перші кілька прийомів заварюйте половинну дозу.

Якщо на упаковці немає спеціальної інструкції з прийому чаю, то приймати чай слід по 150 - 200 мл. два - три рази на день за півгодини до їжі. Можна додати мед або цукор. Трав'яний чай з імуностимуляторами (елеутерокок, ехінацея, материнка) більше трьох тижнів поспіль приймати не можна. Втім, будь-які трав'яні чаї більше трьох тижнів пити не рекомендується, якщо тільки вони не призначені лікарем.

http://www.pureflora.com.ua/

 

OGRkZDI