Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Стать майбутньої дитини

Стать майбутньої дитини .

 

„Усе в жінці – загадка, і все в

жінці має одну розгадку : вона

зветься вагітність. Чоловік для

жінки – лише засіб: метою

завжди є дитина”.

 

Фрідріх Ніцше

Запам’ятався  заклик професора Г. Апанасенка (1990) : „Дівчата, готуйтесь ! Ви незабаром завагітнієте !” Готуватись до вагітності – це не тільки набути  мінімум знань у фізіології і перейти на здоровий спосіб життя (перш за все , алкоголь, тютюн – геть !), але й свідомо запланувати стать майбутньої дитини. Чи таке можливе ? Ще зі шкільних підручників ми засвоїли факт, що стать дитини визначається випадково, тому й народжується хлопчиків і дівчаток майже порівну (511:489 на користь чоловічої статі, а в іншому вимірі : на 100 дівчат 106 хлопців, з незначними коливаннями по роках і країнах). Дослідження  французьких ліарів довели, що таке планування можливе , звичайно ж  без стовідсоткової гарантії. Ідея проста : відомо, що частина сперматозоїдів „чоловіча”, інші „жіночі”; деякі фахівці вважають, що яйцеклітина „дозволяє” легше запліднити себе тому або іншому типові живчиків залежно від мінерального середовища, в якому яйце розвивалося (ми спрощуємо). Наприклад, у якоїсь жінки організм багатий на калій і натрій, тоді більша ймовірність народити сина, бо її яйцеклітина більш „прихильна” (за цих умов) вибрати „чоловічий” спермій; зате, якщо і іншої жінки переважають в організмі кальцій і магній, знайдеться, швидше за все, дочка. Мінеральний баланс залежить від харчових продуктів, які ми споживаємо. Зрозуміло, коли жінка вже вагітна, стать змінити не можливо. Але якщо відповідний режим розпочати за 2,5 місяці до запланованого зачаття, автори метода гарантують 74 – 80 % успіху. Наводимо головну схему харчування, але за деякими радимо звернутися до фахової літератури. Продукти, які не згадуються, категорично заборонені, жодних відхилень. !

„Дівчачий” режим . Меню базується на молочних продуктах : молоко, білий сир (рос. „творог”), йогурт, свіжа сметана, але жодних твердих сирів (бо їх солять); суворо заборонено вживання солі. М'ясо : яловича, телятина (м’яса не більше 150 г в день), птиця (крім індички); риба (не більше 100 г в день, не можна їсти сушену і копчену ; яйця  - без обмежень. Крохмалисті продукти : без обмежень, крім картоплі (по 150 г максимум тричі на тиждень); рис, макарони, локшина, морква, ріпа, цибуля, солодкий зелений горошок, огірки, салат, селера, броколі, баклажани, спаржа, буряк. Фрукти : яблука, груші, суниці, малина, ківі, горіхи, мигдаль, не підсолені фісташки (не плутати з арахісом). Жири : всіляки крім, маргарину (бо до нього додають сіль). Солодощі : цукор, мед, але жодних відвідин кондитерської напої : вода з водогону, мінеральні води багаті на калій; тільки одна чашечка кави чи чаю в день; не можна: алкоголь, напої на основі шоколаду і лактиці.

„Хлоп”ячий” режим. Базується на відсутності молочних продуктів і вживанням хлористого натрію (кухонна сіль) – додавати до всього! М'ясо : всі види і сорти, ковбаси, всі види риб; з яєць тільки білок. Хліб, риба, манка, кукурудзяні пластівці, пиріжки (все – без додавання молочних продуктів). Овочі : помідори, гарбуз, капуста, картопля, шпинат, гриби, брати шок, селера, біла квасоля, сочевиця, горох, кукурудза, салат-латук, цикорій-ендівій, баклажани. Фрукти : банани, фініки, абрикоси, апельсини, персики, черешня, інжир, авокадо, сливи, родзинки; їстівний каштан (не кінський !). Супи  і бульйони, трохи солоного масла, олія, оливки. Цукор, варення. Напої : чай, кава, фруктові соки, мінеральна багата на солі. Всі інші продукти вживати не можна. Звичайно,, все це робити під наглядом лікаря, щоб в разі потреби своєчасно припинити експериментувати. Після підтвердження вагітності слід перейти на звичайний режим, без всіляких обмежень, крім алкоголю і паління (M/ Leonir, 1994).

Польський самодіяльний фітотерапевт отець Гжегоє Срока в своїй книзі пише з приводу статті майбутньої дитини : “Згідно моїх спостережень десь перед евуляцією (яйцевикидом) і 1 – ий день овуляції сприяють зачаттю доньки (близько 80 %), від половини овуляційного циклу до його закінчення – сина (близько 85 %); цей факт не є обов’язковим правилом, бо впливають на процес запліднення також клімат, професія, стан здоров’я, харчування, навіть умови мешкання – не нейтральний чинник ” (Sroka, 1988).

Свою методику планування статі дитини ще в 1972 році  запропонував інженер (!)Альберт Селезньов (м. Самара, Росія), причому він дає майже стовідсоткову гарантію. Все залежить, каже пан Селезньов, від ступеню інтенсивності статевої діяльності жінки на період зачаття. При бажанні народити хлопчика потрібно як можна триваліше перед зачаттям (не менш 2 місяців) повністю утримуватися від статевого життя; потім відновити його на 1 – 2 дні саме в той період, коли яйцеклітина здатна до запліднення. Тривала сексуальна абстиненція є, до речі, однією з причин, чому після війни більше народжувалися дівчини : перед зачаттям потрібно як можна довше (теж не менше 2 місяців)  займатися коханням з великою інтенсивністю,, навіть перевищувати фізіологічну потребу. Тривалий інтенсивний  секс є, до речі, доказом, тому у сім’ях моряків і полярників народжується більше дівчаток. А першопричину всього вищеописаного автор гіпотези вбачає в тому, що хромосоми у суто жіночій парі ХХ можливо не ідентичні і розрізняються низкою властивостей (Селезньов, 1990).

Інший ентузіаст цієї справи, теж не лікар, а викладач фізкультури  В.І. Краснощоков з м. Коврова (Росія)   навіть отримав патент на „Засіб формування бажаної статі дитини, що зароджується ”  (№ 2118125). Суть винаходу проста дальше нікуди : коли жінка відчуває оргазм, в неї народжується дівчинка, якщо ні – хлопчик, а причиною масового народження хлопчиків у період війни та економічних розрухах є те, запевняє пан Краснощоков, що жінка, як істота більш витончена, не може відчувати оргазм через почуття тривоги і неспокою; але це не все :  значна частина успіху залежить від активності хромосоми Y і пасивності хромосоми Х. Автор винаходу дає гарантію у 98 % (1 % на народжування близнюків, 1% на технічний брак). Газета „Комсомолькая правда”, як про  це приповіла, на користь винахідника  наводить зовсім „залізний” аргумент : його жодного разу не побили ! Отже, не шарлатан …

А ось англійські спеціалісти підмітили, що у чоловіків, які постійно їли рибу, значно більше синів аніж дочок. Так, наприклад, у жителів щотланського узбережжя, де рибні страви переважно в щоденному меню, рівень народжуваності хлопчиків приблизно на 30 %  вище середнього в країні (дані за вересень 1999 р.)

Інформація з Нової Зеландії : чим сильніша і більш енергійна жінка (у таких вище рівень чоловічого гормону тестерона), тим більше ймовірність, що вона народить сина, і навпаки; тому-то після війни хлопчиків народжується більше, бо труднощі загартовують жінку і рівень тестерона в її організмі збільшується (дані за квітень 1999 р).

… І все ж деякі лікарі – репрудуктологи ставляться до можливості планування статі скептичного, кажуть навпростець : „Это попахивает средневековем” (С.В. Данисенко, січень 2000 р). Проте робота в цьому напрямку ведуть і самі репрудуктологи  : так в США в Інституті генетика і штучного запліднення (штат Вірджинія) розроблена технологія сортування сперматозоїдів, несуть Х – та Y – хромосоми; виявилось, що „жіночій” спермі містить на 2,8 % більше ДНК, аніж „чоловічий” . На спермії направляють лазерний промінь, щоб Х хромосома зеленим коліром. Відсортовані живчики можна використовувати для штучного запліднення, але лише за однієї умови – якщо є ймовірність передачі дітині генетичної хвороби  (наприклад, гемофілію і дальтонізм хворіють лише хлопчики), процедуру скасовують. Все ж і ця технологія не дає стовідсоткової гарантії народження хлопчика або дівчинки (дані за липень 2001 р).

http://www.pureflora.com.ua ІМ "Карпатська Колекція"

MDI1M