Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Статева холодність жінок (ригідність, аноргазмія)

Статева холодність жінок (ригідність, аноргазмія)

Статева холодність жінок (ригідність, аноргазмія) йдеться про нездатність жінки дійти до вагінального оргазму або додатково і до кліторичного. Ригідність вважається повною, якщо супроводжується відсутністю бажання та задоволення, і частково – якщо сексуальний потяг зберігається але немає статевої насолоди. Впринципі всі різновиди ригідності є психічного походження, якісь особисті причини, відмова інстинкту, страх завагітніти, використання контрацептивів, сімейні конфлікти – все це перетворює бажання у відразу. Інколи емоційний шок у дитинстві або не вміле виховання закарбовується у підсвідомості дівчини і не дозволяють  їй у зрілому віці досягати статевого розквіту. Нарешті, часто партнер винен у еротичному пригніченні жінки, не дарма ж старовинне французьке прислів’я каже, що «немає холодних жінок, є тільки неправильні чоловіки».  Можливо це частково перебільшено, але напевно що навіть  за умов наявності чоловічих дефектів (нетривала ерекція, завчасний виплеск насіння тощо), мужчина часто отримує задоволення  «без затримання» хоча його, дії йдуть проти еротичних сподівань партнерші. Це загальні міркування а що каже сексологія? Про статеву холодність жінки йдеться тоді, коли має місце нездатність до статевого збудження і досягнення оргазму під час інтимного зближення, причому мова йде не про хворобу а тільки про відсутність лібідо (статевого потягу), причому у фригідних жінок здатність до запліднення (хоча деякі фахівці вважають що бездітність почасти залежить і від аноргазмії). Ригідність є нормальною для жінок у літах і під час годування груддю,  вона може мати як тимчаський так і постійний характер. Залежно від причин сексологи розрізняють такі форми ригідності:

 • Ретардиційну (пов’язані з деякими запізненнями психосексуальног розвитку);
 • Симптоматичну (прояв якоїсь основної хвороби, наприклад, колібацильоз, фіброма, метрит, вагінізм, вагініт, стерія).
 • Психогенну (через гальмування статевих функцій психічними факторами, наприклад, шлюб з нелюбимим чоловіком).
 • Конституційну (вроджена недостатність психосексуальних функцій).

Реальну допомогу надасть лише лікар сексопатолог «зелена аптека» має допоміжне значення. А подолати цю недугу напевно слід бо як підкреслю д-р М. Норбеков. «жінка яка усвідомлює що вона сексуальна, має зовсім інше почуття власної гідності, вона не дратується через дрібниці, поблажлива до дошкільних місць свого чоловіка і практично не піддається інфекціям».

 1. Взяти по купчі листків шавлії і плодів фенхеля, по 2 штуки трави  чабрець, листків розмарину, кори і листків верби (Бажано від кількох видів), засипати все у термос, залити 0,5л окропу. Половину випити перед сном, решту – наступного ранку (Messegne).
 2. Взяти 70г кореневищ імбиру, варити 5хв в 1л води, настоювати 15хв, пити по 4 склянки в день, теплим і з цукром або медом (Форон).
 3. Взяти по 100г коренів петрушки, трави хвоща, спорнюк і кропиви, чайну ложку апельсинової корки, 2 столові ложки суміші  варити 15хв, в 0,5л води. Пити по 75г тричі на день до їди (Дімков).
 4. При гіпофункції яєчників приймати по 30 капель настойки коренів солодки  (1:5) двічі на день: в середині дня та увечері (Форон).
 5. Змішати готові настойки борщівника європейського (30 крапель), коріандра (15крапель), і хмелю (15 крапель), приймати три дорзи за день до їди (Tetan).
 6. Змішати по 50 г трави само сила, буркуну, м’яти блошиної, листків шавлії і квіток глоду і 100 г трави очанки; 2 столові ложки суміші варити 10 хв. в 0,5 л води. Пити по 125 г 4 рази в день до їди (Ісаєв).
 7. Якщо ригідність викликана деякими протизаплідними засобами, приймати суміш таких настойок : взяти 50 крапель спиртово – гліцеринового мацерату бруньок горобини домашньої (sorbus domestica)  в розведенні Д1, те ж – бруньок лимонного дерева і 20 крапель уртінезури коріандру (або пасіфори), прийняти за день до їди 3 таких длзи (Bergeret).
 8. Заключний рецепт, за думкою деяких європейських хірургів, «робить чудеса з фригідними жінками» (Duke, 1987, р 432) : зробити мазь,, змішуючи свіжи рослини чабера,  подорожника, м’яти, борщівника і чистотіла; цією маззю робити втирання у хребет. Паралельно робити ванни для ніг і вагінальні іригації одним з вищезгаданих зборів.
 9. Інформація для лікарів : крім рослин, згаданих у цих рецептах, при ригідності (аноргазмії, алібіземії – як її не називає ) застосовуються ще такі трави : рута, часник, смородина, кропива (насіння), вербена, коноплі, елестарокок, женьшень, селера, тирлич, деревій, гірчиця, дифенбахія (отруйна !) та інші. (Duke; Muszynski; Tetan; Fauron).
 10. Змішати порівну м’яту перцеву, м’яту водяну, ромашку і чорнобиль, запарити окропом, робити припарки на ділянку пупка – для обезболювання («Unser Hausartz, 1930 s. 414»).
 11. Змішати гомеопатичні уртінитури розмарину і приворотня у співвідношенні 1:3, прийматм по 50 – 70 – 100 крапель тричі на день (Форон).
 12. Інколи трапляються після пологів етап, що фахово називається «післяпологовий психоз», який проявляється збудженням, мисленням, галюцинаціями або поганим розпізнаванням оточення. В такому випадку змішати чебрець, дубровник, шавлію, хвощ, деревій і м’яту у співвідношенні 1:1:1:2:2:2; 5 г суміші залити 1 л окропу і ще кип’ятити півхвилини. Пити по 100 г тричі на день до і після хди; таку ж дозу приймати у 10 і 16 годин, тобто всього за день випити 0,8 л настою (Марушич).
 13. Гомеопатичні засоби : для скорішого одужання приймати протягом 2 тижнів – вранці арніка С4, ввечері – хіна С4, по 3 гранули кожного (Тetan).

 

http://www.pureflora.com.ua ІМ "Карпатська Колекція"

YjdjMjAzM