Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Рак молочної залози (рак груді).Затримання розвитку метастазів покращення стану онкохворих.

Рак молочної залози (рак груді).Затримання розвитку метастазів покращення стану онкохворих.

 

Сумну першість серед онкозахворювань у жіноцтва України протягом останніх років тримає рак грудної залози. За даними України НДІ онкології і радіології (м. Київ) кожні дві з трьох наших жінок мають передракові патології цієї залози, а приблизно щогодини в Україні від цього лиха вмирає одна жінка. За офіційними даними, щорічно в Україні від раку молочної залози вмирає 8 000 жінок. Сьогодні такі захворювання становлять 18 % від усіх типів пухлин в нашій країні. Для порівння з ФРН щорічно реєструють 33 000 жінок, які захворіли на рак груді («Apotheken  Umschan», 1991 № 5 с. 36) ; а у Великій Британії ця форма раку трапляється у однієї жінки з 14 (Youngson, 1994).  На розвиток хвороби впливає багато факторів, але найчастіше хворіють жінки , які не не народжували дітей взагалі або мали перші пологи в досить пізньому віці, ризик подвоюється, якщо матір хворої мала цю пухлину; аборт підвищує ризик захворіти раком груді на 50 % (дані США, 1994 р.) ризик збільшується також у жінок, які перед цим мали кісту у грудній залозі (див. «мастопатія»); шкодить і нерегулярності статевого життя, наприклад, через тривале вдівство у 25 – 50 річному віці; не без значення переїдання, опасистість, малорухливий спосіб життя, стреси, паління, алкоголь. Так, систематичне вживання навіть 5 г алкоголю в день підвищує ризик розвитку карциноми груді з 30 до 60 %, причому зі збільшенням дози алкоголю спостерігається лінійне підвищення частоти цього виду злоякісних пухлин («Aerztliche Praxis», 1987, № 5). Виявилося, що навіть бюстгальтер може бути причиною цієї хвороби : д-р С.Р. Зінгер (США, Гаваї) дослідив 5 000 жінок і проаналізував їх звички щодо цієї деталі білизни; з’ясувалося , що жінки , які носять ліф більш як 12 годин на добу, хворіють на рак груді в 21 раз частіше за жінок, які користуються ним зрідка або взагалі його не носять. Якщо ж жінка не знімає бюстгальтер навіть в ночі, то в неї небезпека захворіти збільшується у 125 разів.

У 10 – 20 % жінок, які вилікувалися, через 20 – 30 років виникає пухлина другої груді. Подібна ситуація і в інших країнах. Так, наприклад, в Німеччині рак груді складає 24 % усіх злоякісних пухлин і 18 % від усіх летальних кінців через рак (дані за 1992 р.) Лікарі – онкологи однієї думки в тому, що при регулярному самозабезпеченні цієї хвороби можна запобігти (Татурінов, 1998).

Рецепти, що наводяться нижче, не є офіційними (аптечними), тому дипломований лікар немає права їх застосовувати у своїй практиці. З іншого боку, жоден з 420 народних цілителів (знахарів, травознаїв, зілля рів, характерників, шептунів, чаклунів, примівниів тощо – як їх  не називай),  які мають від Міністерства охорони здоров’я  ліцензію на здійснення медичної практики, не мають дозволу лікувати онкохворих (за станом на травень 1999 р.) Проте знати (до речі, від цього дієслова -  «знахарі») в якому напрямку іде пошук засобів боротьби з найпідступнішою хворобою наших часів ніхто заробити не взмозі, принаймі в демократичній державі, чи не так ?

  1. Змолоти на кавомолці рівні кількості листків волоського горіха і кропиви, взяти 3 – 4 столових ложки горошку, розмішати в 0,5 кг рідкого підігрітого меду. Цей «кропивний мед» зміцнює захисні сили організму і особливо рекомендується як профілактичний засіб при небезпеці рака молочної залози (Остражовський).
  2. Взяти по 50 г пелюсток календули (бажано яскраво – оранжевого кольору), залити 0,5 л спирту 60 %, настоювати 10 діб. На склянку води брати 50 – 60 крапель настойки і випити за день ковтками. Крім того, щодня з’їсти  не менше 200 г моркви. Теж робити при ракові матки (Геленгір).
  3. До і після операції приймати настій : взяти по 100 г листків кропиви і подорожника ланцетного, по 50 г трави осата городнього, кніка бенедиктинського (хрестовий корінь), спорила, рути, звіробоя і квіток білої акації; чайну ложку суміші залити склянкою окропу, настоювати 20 – 30 хв.; пити по склянці двічі на день (Г. Сорока).
  4. Змішати траву димниці і квітки мальви лісової у співвідношенні 1:2, три столових ложки суміші залити 1 л окропу, настоювати годину, процідити; пити по 100 г перед їдою 4 рази на день, а також пити замість води (Лаужев).
  5. Взяти порівну кореня женьшеня і ревеня, підсмажити в джині, суміш змолоти в тонкий порошок. Приймати по 3 г суміші протягом всього курсу лікування, запивати настоєм імбиру. Першою ознакою одужання є пітливість пацієнтки (Ли Шичжен, 1596; цит. за  Schin-ying Hu, 1977 р 19).
  6. Поряд з прийомом одного з трав’яних зборів рекомендується приймати довгий час настойку пролісу на спирті 96 %, доза – 10 крапель 1 раз в день протягом 2 дні, потім зробити перерву на 2 дні. В Словакії додатково до цього на хвору грудь ще прикладають мазь на основі смальця, в її складі цибуля, часник, хрін і спирт (О. Краякова).

http://www.pureflora.com.ua ІМ "Карпатська Колекція"

 

ZjVmM2ZhO