Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Полікістоз

Полікістоз

 

Кіста – доброякісна мішкововидна пухлина, яка укладена в капсулу з рідким, напіврідким або в’язким  містивом, вона утворюється в результаті розростання тканин переважно в паренхіматозних органах (легені, підшлункова залоза, нирки, яєчники, та ін..), хоча будь яка частина тіла може бути місцезнаходженням кіски. Коли бувають вражені парні органи (легені, нирки, яєчники), що це кваліфікується як полікістоз, наприклад нирок, в останньому випадку хвороба буває спадковою і проявляється полікістозом в інших органах (печінка, селезінка, щитовидна залоза, підшлункова залоза) і сполучається  з іншими видами розвитку (вроджені кардіопатії, аневризми судин мозку та ін..), основні симптоми полікістозу: тупий, постійний біль, і тягар в попереку, переривчаста гематурія (кров у сечі), а якщо має місце інфекція сечових шляхів, то ще й дифузія чи піурія (видалення гною з сечою); у пізній стадії розвивається гіпертонія і ниркова недостатність та ін. розвиток кіст залежить від їх типу, локалізації, лікування – симптоматичне.

Можливе хірургічне втручання, яке особливо показне до появи ускладнень (тиск на суміжні органи, скручування, некроз, розрив, злоякісне переродження). Див. також «Мастопатія».

  1. Зібрати не достигні волоські горіхи до свята Івана Купала, прокрутити через м’ясорубку (1:1), настоювати в теплому місці один місяць. Приймати по чайній ложці тричі на день перед їдою при полікістозі нирок і легенів (Клара Дороніна).
  2. Гемопатичні засоби при кісті яєчника: лікоподіум С5, туя С5, абротанум D1, аурум йодатум D4, апіс D4 – D6  (C5) по 1 пігулці 1-3 рази на день, прийом засобів чергувати,  аурум муріатікум D3, по 1 пушці під язик щоранку після пробудження ін’єкції підшкірно мурашиної кислоти (/Ацідум, Форміцікум D6 1 раз в 1-2 тижні). Ремарка до всіх перелічених засобів: призначати, якщо не планується операція.
  3. Змішати корені півонії, траву табера, квітка з листками глоду, траву шавлії і приворотня у співвідношенні 1:2:2:3:3, столову ложку суміші залити 0,6 окропу, настоювати 10-15хв. пити по 150мл 4 рази в день для профілактики кістозу придатків матки (Hochenegg).

 

http://www.pureflora.com.ua ІМ "Карпатська Колекція"

Yjk4N2M2ZT