Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Остеохондроз

Остеохондроз.

Остеохондроз – це дегенеративні зміни в між хребцевих дисках переважно шийного і поперекового відділів хребта. Внаслідок звуження між хребцевих отворів і стискання нервів і артерій хребта спостерігаються такі симптоми : болі в плечі (особливо вночі), запалення надвиростна (епікондиліт), плече лопатковий періартрит, потиличні і шийні болі, скарги на серце та ін.. До розвитку остеохондрозу призводить кілька причин : переохолодження, несприятливі умови життя і праці (наприклад, постійна вібрація викликає мікротравми хребта), інфекційні захворювання, вродженні аномалії хребта та ін.. (існує кільканадцять теорій причин виникнення остеохондрозу), але основну роль відіграють генетичні фактори (Шевага, 2001). Можна мати спадкову схильність до цієї недуги, проте якщо людина дотримується здорового способу життя, то остеохондрозу не буде. Якщо ж його вже виявлено, то важкі фізичні навчання протипоказані ; слід також вивчити, як правильно рухатися і згинатися (щоб зменшити навантаження на хребет) і запам’ятати, що при остеохондроз корисно все, що зміцнює м’язи, бо саме вони утримують хребет. Див. також «Відкладання солей».

  1. Взяти по жмені сухих трав, зібраних у квітковому стані : павади, чебрецю, меліси; ошпарити окропом і гарячу масу прикласти на болісні місця на 30 – 40 хв. Так робити щодня перед сном впродовж 5 – 7 днів (Є. Товстуха).
  2. Корені хрону і коренеплод редьки (порівну) натерти на дрібній тертушці, додати 2  - 3 столових ложки 20 % - ї настойки бруньок тополі чорної. Цю масу прикладати на хворі ділянки тіла на 10 – 20 хв., але до появи сильного почервоніння шкіри; так робити 1 раз 1 день (Євген Товстуха).
  3. Восени нарізати листків хрону, висушити, зберігати не подріблених. При загостренні хвороби взяти 12 цілих листків, залити  10 л окропу, настоювати добу. В ванну влити 3 л цього настою, наступити теплої води, лежати у ванні 20 – 30 хв., залежно від самопочуття. Так робити 3 дні поспіль за годину до сну. В 1 – й день дуже рясне виділення поту, почастішає пульс, підніметься тиск. В подальшому дуже вже легше. Якщо серце слабке, дозу настою зменшити в 2 – 3 рази і приймати ванни під наглядом фахівця. В період лікування неможна робити різкі рухи, піднімати важкі предмети, переохолоджуватися. Хвороба відступить на кілька місяців (А. Шамшурін).
  4. При остеохондрозі шийних хребців взяти порівну листки кульбаби, селери і кропиви, корені оману; столову ложку суміші залити 0, 3 л окропу, настоювати 20 хв. Пити по півсклянки тричі на день за 30 хв. до їди (І. Жовтанецький).
  5. Змішати квітучі верхівки лоха вузьколистого та гадючника вязолистого, листки кропиви та дягеля, насіння вівса у співвідношенні 1:1:1:2:3; столову ложку суміші залити склянкою окропу і ще варити одну хвилину, настоювати 2 год. Пити по півсклянки тричі на день та після їди. (Решетняк).
  6. Гомеопатичні засоби : акта рацемоза С7 (клопогін гроно видний, циміцифуга), гінсенг С7 (женьшень), по 5 гранул кожного протягом 10 днів, навперемін; рута С5, сімфітум С5 (живокіст), по 2 гранули кожного  1 раз в день, навперемін; пінус монтана, спиртово-гліцириновий мацерат бруньок Д1, по 25 крапель двічі на день.
  7. Нарешті тканий спартанський засіб («альтернативніше» вже далі нікуди …) : перед сном обгорніть березове поліно лляним рушником (щоб не мулило), покладіть його під шию чи під поперек (у кого що болить); буде незручно, але згодом звикните – зате ні втоми, ні болю не відчуєте. Очищати поліно від кори не треба і використовувати його доти, доки воно не почне лущитися, потім його замініть на свіже. Розмір поліна кожен вибирає по собі (Леся Писанка).

 

http://www.pureflora.com.ua

YTA4Nzdk