Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Остеопороз, пористість кісток.

Остеопороз, пористість кісток.

 

«Ваші кістки можуть бути

Такими ж дірявими, як

Швейцарський сир і можуть

Зрадити вас, якщо ви впадете ».

(З рекламного оголошення)

 

 

Остеопороз – кількісне зменшення кісткової тканини, як органічної, так і неорганічної її частини; цей процес супроводжується зменшенням вмісту кальцію у кістках, а також збільшенням кількості у кількісному мозку так званих Гепарин – вміщуючи тучних клітин (англ.. mast - cell), як наслідок цих процесів – збільшується ризикк переломів після травми. Остеопороз трапляється частіш у жінок, аніж у чоловіків (співвідношення 4:1), у білої раси частіш, аніж у інших. Втрата маси кісток починається вже у віці 30 років, а з 40 років і до настання менопаузи, жінки страчають близько 1 % кількісної маси щорічно. Факторами ризика пористості кісток також є : худорлявість, паління тютюну, алкоголізм, кофеніїзм, малорухливий спосіб життя; ризикують також жінки, що не народжували дітей. Остеопороз спостерігається при тривалій нерухомості (параліч, перелом кісток), у літніх людей, після менопаузи, при гіперфункції кори наднирників, гіпертиреоїдизмі, гемохроматозі, діабеті, хворобі кушинга, після лікування кортикоїдними Препаратами та ін. щільність кісткової тканини дорослих залежить від інтенсивності занять спортом в дитинстві, тобто в період росту кісток: у вправніших спортсменів і кісток міцності. Профілактика: збалансоване харчування  (в раціоні повинні бути молочні продукти, риби горіхи) достатня інсоляція, регулярна фізична активність відповідно віку; наприклад, всім кому вже за 50 років, потрібно засвоїти деякі запобіжні заходи, як от: не потрапляти у штовханину (можуть зламати ребра, зап’ясток), не бігти за автобусом, не стрибати навіть з величезної висоти, не користуватися драбиною, тощо; натомість корисні піші прогулянки та спеціальні вправи за рекомендацією лікаря, він вже порадить якій препарат кальцію приймати (глюкогат, лактат, хлорид та гліцерофосфат). Фахівці рекомендують такі дози надходження з їжею кальцію: жінкам 16-54 років по 800мл на добу, після 55 років – по 1000-1500мг; чоловікам 19-64 років і старшим – 800мг. Нестача кальцію в організмі веде не тільки до остеопорозу, але і до гіпертонії і до втрати зубів (проте передозування теж шкідливу – можливу утворення налетів у нирках). Не менш важливе регулярне надходження в організм магнію в кількості 400-800мл в день.

  1. Остеопороз легше попередити, аніж лікувати. Для профілактики  слід споживати продукти, що містять багато бору, бо цей елемент у сполученні з кальцієм сприяє росту і збереженню їх міцності. Бор міститься у яблуках грушах, винограді, у насінні бобових рослин та волоських горіхах (всього лише 30г горіхів задовольнять добову потребу у борові); лікарі прописують бор також у формі тетрогідроборату настія (доза: 3-5 в день). Крім того, корисно пити сім молодої кропиви у дозі 1-2 столові ложки в день курсом у 2-3 тижні; а це збагачує організм мікроелементами і діятиме запобіжно (Шретер).
  2. Наступна суміш рослин містить крем-пузем у біологічно активній формі та численні мікроелементи: змішати траву смородини, жабрія (будь якого виду) і хвоще тольового у співвідношені 3:3:4 (або корівну), столову ложку суміші залити 2 склянки води; кипятити 15хв. пити 4 рази на день по півсклянки або потроху протягом дня (але випити все !). можна обмежитись і самим хвощем: 1-2 чайних ложки на ніч 2 склянки води (Вітольд Дудзінський).
  3. Взяти 50г листків волоського горіха, пити по 150г 3-4 рази на день. Або: взяти 30г лисків квасолі снастурції великої), настоювати 10хв в 1л коропу (Форон).
  4. Взяти одну чайну ложку з верхом листків і квітучих верхівок деревію на півтори склянки окропу, настоювати 5-6хв. засолодити медом і випити половину, ковтками; рушту випити у другій половині дня. Вважається, що деревій діє безпосередньо на кісткових мозок і допомагає тоді, коли інчі ліки не «спромоглись» (Надія Ільєнко).
  5. У меживузлах бамбука тристинного накопичується так звана бамбукова манна або «табашир». Манна містить велику кількість кремнезему і вмкористовується як джерело кремію для зміцнення сполучної тканини кісток, хрящів шкіри, а також для зміцнення нігтів і волосся. Французький препарат BAMBOOSIL містить  табашир у капсулах, приймати по капсули вранці та увечері, запивати склянкою води. Курс лікування – до місяця, потім можна повторити (Arkosante, 1993, №11).
  6. Канадські медики дійшли висновку, що споживання пива (особливо темних сортів на багате джерело антиоксидантів) до 4 років на тиждень ж фактором профілактики розвиток катаракти хвороб. Пиво також попереджає розвиток катаракти і серцевих хвороб, а, отже продовжує життя! Інший харчовий продукт, що попереджає остеопороз, це, за свідченням американської лікарки – дієтолога Конні Дімкан, піца бо обов’язковим індігрієнтом піци є сир і помідори (або кетчуп), що містить., як відомо, лікопен (речовина, що що попереджає рак кишечника а у чоловіків - простату); проте щоб відвідування пі церії не сприяло одночасно збільшенню маси тіла, лікарі радять скористатись… промокальним паперовим рушником – він знімає з поверхні піци до 20% жирів
  7. Куди ви йдете з чоловіком цього вечора? Замість кіно чи театру підіть на танці! Спеціальні дослідження виявили, що півгодини танців тричі на тиждень підвищують щільність кісток на 100% Чому? Поштовхи спонукають утримувати кальцій замість того, щоб втратити його. Не вмієте танцювати?  Забутьте про ліфт, підійматись східцями (Womans World 5.08.2001).

http://www.pureflora.com.ua

 

YWE4Zjcw