Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Опік сонячний, сонячний дерматит. Сонячний удар. Геліоз

Опік сонячний, сонячний дерматит. Сонячний удар. Геліоз

Геліоз – один з видів теплового удару, який розвивається внаслідок прямої дії сонячних променів, особливо на невкриту голову і шию; симптоми ті ж, що і при тепловому ударі (головний біль, слабкість, запаморочення, у важких випадках легке марення, блювання, непритомність, температура тіла 39 С). Шкідливість «спортивного» загоряння до чорноти загальновідома (ранні зморшки, шкіра як у «морського вовка» і навіть рак шкіри), нагадаємо тільки, що шкіра 20 – річної жінки, яка регулярно і багато «пляжиться», має стан шкіри 40 – річної, а 40 – річна відповідно шкіри 70 – річної. Академік В.М. Боголюбов (1995) вважає, що 2 тижні на південному пляжі забирають у людини 4 – 5 місяців життя, а ослаблений імунітет відновлюється тільки через 3 – 4 місяці. Журнал «ТІМЕ» (травень 1999 р.) пише, що 80 % всіх хвороб шкіри виникають через надмірне перебування на сонці.

  1. Турецька народна медицина знає декілька засобів від сонячного удару. Наприклад, вимазати все тіло йогуртом, потім вкритися великими свіжими листками лопуха, тримати всю ніч, або : змішати листки волоського горіха, м’яти довголистої та листя маслянки вузьколистої (лох), з відвару приймати ванни, для посилення ефекту можна додати ще й інші рослини («Economsc Botany», 1997, № 3).
  2. Для захисту шкіри лиця від дії сонця користуватися вранці та ввечері такою сумішшю : в склянку молока вичавити сік з невеликого лимона, довести до кипіння; молоко від кислоти зсяде, відвар процідити, додати чайну ложку спирту. Використовувати для догляду за пошкодженою шкірою (Дімков).
  3. Взяти 10 г квіток бузини чорної на 0,5 л окропу, настоювати 15 хв., процідити. Для компресів на обпечені місця (Ніна Василькевич).
  4. Взяти 500 г листків і квітучих верхівок звіробою, залити 0,4 л спирту 30С, настоювати добу, потім додати 600 мл. оливкової олії і ще настоювати 4 доби, час від часу струшувати. Нарешті, на водяній бані рідину повільно довести до кипіння і варити, доки не залишиться близько 800 мл. Процідити, зберігати щільно закоркувати і в темряві. Для втирань легенькими рухами багато разів на день у суміші порівну з олією мигдаля солодких сортів (Форон).

 

http://www.pureflora.com.ua

ZTBjYjR