Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Недорозвинені груди, малі груди (мікромастія).

Недорозвинені груди, малі груди (мікромастія).

 

Молоді дівчата з такими анатомічними особливостями часто звертаються в пресу з запитаннями про допомогу – «що робити аби груди побільшали, бо я хочу бути такою, як усі дівчата» (див., наприклад, «Високий замок» від 10.08.2001). Цей «дефект» обумовлений спадковою схильністю або наявністю певних генетичних відхилень (має значення також національність і раса), порушеннями гіпоталамо – гіпофізарної системи, наслідком деяких хвороб грудних залоз або всього організму (наприклад, ревматизм – а це впливає на процес статевого дозрівання), загальною слабкістю і дефіцитом маси тіла у підлітків, рівнем фізичного навантаження (у спортсменок, як правило, груди не дуже великі) та ін.. Молоді дівчата думають, що великі груди – це «прикольно» і сексуально, але це спірне питання (смаки з часом змінюються, порівняй вимоги до краси арабських жінок параграф 57).

Причому мікромастії і метод лікування визначає лікар – фахівець (потрібно обстежитись у гінеколога, ендокринолога, генетика). Прте «самодіяльні лікарки» намагаються зарадити в цій «біді» самотужки. Так, одна читачка, що збільшила собі груди на 2 розміри за допомогою хмелю : взяти столову ложку «шишок» на склянку окропу, настоювати в термосі 6 – 8 годин, пити по півсклянки до їди 2 – 3 рази на день. Досвідчені ж фітотерапевти рекомендують такі засоби :

  1. Настойку насіння пальми сабал пилчастий (Sabal Serrulata, південно східні штати США) приймати по 15 – 20 – 25 крапель тричі на день. Інші показання : затримка менструацій, мастит, гіпогалатя.
  2. Змішати порівну траву парила, тирлича хрестовидного і димниці, квітки гадючника і нагідок (можна брати і листя), слань цетрарії ісландської, листя меліси, верхівки сосни; 3 столових ложки суміші залити 0,6 л окропу і ще кип’ятити 15 хв., коли охолоне, процідити. Пити по 75 г тричі на день за 15 хв. до їди і через 2 години після їди. Дієта : без м’яса, багато фруктів і овочів. Помірковане заняття спортом, загальне укріплення організму, спеціальні гімнастичні вправи, дихальна гімнастика (Дімков).
  3. Взяти 50 г листків подорожника великого, 3 столових ложки коренів петрушки, 2 столових ложки товченого насіння гуньби, один лимон (змолоти зі шкіркою і насінням), столову ложку какао, 0,5 кг. Меду; все розмішати, залити 1 л води; варити на водяній бані 30 хв. Приймати по столовій ложці тричі на день до їди (Дімков).
  4. Взяти 50 г проса і по 100 г насіння ячменю, жита і кукурудзи, залити 5 л води, варити до готовності кукурудзи. Пити протягом дня замість води, можна додавати мед, лимон (Дімков).
  5. Після 30 років сполучна тканина втрачає еластичність, теж відбувається і в грудних залозах, що зазнають зворотнього розвитку, особливо після вагітності, і нагадують, як в тому анекдоті, не диньку, а, пробачте вуха спанієля. В аптеках Австрії і Швейцарії можна купити емульсію Omnikyr, яка містить рослинні гормони з проростків пшениці і екстракти деяких органів, що мають омоложуючу дію. Регулярне зовнішнє вживання цієї емульсії відновить пружність грудей, вона допоможе і при недорозвинутих залозах (Iournal fur die Frau, 1988, № 3).

http://www.pureflora.com.ua

 

YjgwM