Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Мозоля (муль, нагнітка). Змозолілість

Мозоля (муль, нагнітка). Змозолілість.

Мозоля (callus), змозолілість (callositas) потовщення зроговілого шару шкіри на долонях або підошвах в таких місцях, де є зона тертя; як правило, мозолі не болісні, але можуть бути інфіковані і тоді  стають перешкодою під час ходіння. Клиновидна мозоля (clavus) – це обмежене розростання рогових клітин за участю глибоких шарів, звичайно у формі клиновидного рогового конусу (корінь мозолі); виникає через тиск, що повторюється, частіш на тильній поверхні мізинця (на нозі).

 1. Взяти велику цибулину, очистити від лушпиння (але не подрібнювати), залити міцним оцтом, настоювати 3 – 4 доби; зняти верхній шар цибулини, прикласти на мозоль, примотати. Так «роздягаючи» цибулину, робити аплікації, доки мозоля не зникне («Земледельчесная газета», 1855, № 82).
  1. Взяти сиру телятину, невеличкі шматочки замочити в міцному винному оцті на добу. Шматочок розміром з монету прикласти на мозоль, міняти за день 3-4 рази. Після цієї процедури від мозоля безболісно видаляється («Praktischer Wegweiser»1898, №3).
  2. Після гарячої ножної ванни прикласти на мозоль листок плюща, попередньо вимочений протягом 2-3 годин у лимонному соку (або 2-3 дні в оцті), закріпити еластичною пов'язкою. Так робити щодня, доки мозоль достатньо не розмокне, щоб вона відокремилась після проколювання в гарячій воді (Palaiseul).
  3. Взяти половину свіжої сливи примотати на мозоль, так робити кілька разів на день. Можна використовувати і сухі сливи, але тоді їх слід побризкати соком листків плюща, прикласти на мозоль на всю ніч і за 2-3 процедури мозоля має зникнути (Животич).
  4. Від підшкірних  мозолів  коли кожен крок віддається пекучим болем, допоможе доступний і перевірений засіб: флакон потрійного одеколону вилити у велику металеву миску,обережно підігріти, потім занурити підошву в гарячий одеколон і кілька хвилин терпіти! Таку процедуру робити раз у день, краще перед сном. Кожного разу брати новий флакон одеколону «Потрійний» Треба провести декілька таких сеансів і неприємні симптоми зникнуть (Євген Десик).
  5. Кажуть, що мозолей можна здихатися і шляхом внутрішнього застосування  рослин: взяти 2 чайних ложки суцвіть нагідок, залити 2 склянками окропом, настоювати 20хв. Випити за день (К.Русинов)

 

http://www.pureflora.com.ua

YmFjNTg0Y