Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Міома і фіброма

Міома і фіброма

Для 20% жінок старше 30 років проблемою стає міома матки – це доброякісна пухлина, що складається з м’язової (міома) або сполучної тканини (фібріома), або обидві форми разом (фіброміома). Розрізняють міому інтерстиціальну, підсерозну, підслизову і шийкову. Найчастіша локалізація – матка, але ця пухлина буває також на яєчниках або кишечнику. Схильність до цього захворювання у 50% випадків мають жінки які ще не родили або мають велику перерву після першої дитини, проте трапляються міоми і у двадцятилітніх.  Причини появи фібром досі ще детально не з’ясовані, але відомо, що поява їх часто пов’язана з надлишком естрогенів (гіперстрогенізм). Першим симптомом є зміна у характері менструацій: вони стають подовженими (до 8 і навіть до 14 днів) і ряснішими (що може привести до анемії), зі згустками крові,але як правило, без болей. З побічних явищ можуть відмічатися: відчуття  тягару внизу живота, управи, тиск пухлини на суміжні органи – сечовий міхур (через що сечовипускання утруднюється),кишечник веде до запорів, рідше до паралічу кишкової перестальчики на крижі (болі в попереку), застій у лімфатичній системі і у венах, маткової кровотечі (позаменструальній). У вагітних жінок міома може бути причиною викидня або перешкоджати нормальному розвитку вагітності. Певна частина міом (1-2%) може з часом прибрати характер, найчастіше це буває саркома. «Слід пам’ятати, що не всі різновиди міом автоматично потребують операційного лікування. Я вважаю, що часто лікар скеровує свою пацієнтку на операцію надто поспішно» (Збігнев Стернадель). Під лікарським контролем не зашкодить приймати і деякі рослинні засоби.

 1. Взяти 1л світлих листків (хвої) тиса ягідного (негній-дерево), залити склянкою окропу; коли охолоне пити по третині склянки за 15хв до їди тричі на день. Дотримуватися дохи бо рослина отруйна! Курс лікування 1-2 місяці (Олександр Захарченко).
 2. Взяти 50г перетинок волосяного горіха, залити 0,5 горілки, настоювати 2 тижні; пити по столовій ложці тричі на день після їди. Одночасно робити спранцювання: з однорідних пагонів волосьного горіха зняти кору, взяти столову ложку подрібленої сировини, залити 0,5 окропу і ще варити на малому вогні 30хв, настоювати 1 годину, процідити, додати 0,5л кипяченої води. Відвар використати для іригацій вранці та увечері (Даніков).
 3. Взяти чайну ложку листків і недостиглих плодів болиголова плямистого, залити 0,5л води, варити 1хв, настоювати 30хв, півсклянки відвару змішати з 2 склянками кипяченої теплої води, робити спранцювання на ніч. Пам’ятати що рослина дуже отруйна! (Решетняк). Інші показання: відвар (як вище) – запалення яєчників, ерозія шийки матки, настій (чайна ложка  сировини на 1л окропу, пити по чайній ложці  тричі на день) – дифузія, анорея, анемія, епілепсія, болі у шлунку.
 4. Взяти по чайній ложці порошок плодів шипшини, сиропу з ягід бузини трав’янистої (базник, бзюк, хабза),  меду і по половині чайної ложки порошків насіння гірко каштана  і шкаралупи яєць. Приймати після їди з фруктовим соком (Дімков).
 5. При кровотечах взяти по 50г трави хвоща, грициків і очитка великого (заяча капуста), листків верби, 2 столові ложки суміші варити 20хв в 0,5л води, пити по 75г тричі на день до їди (Дімков).
 6. Кінські боби підсмажити, змочити і зварити з них напій, подібний до кави по-турецьки; пити по чашці після їди (Дімков).
 7. Взяти порівну кореневища перстаку прямостоячого (калган), кору калини, траву хвоща, грициків і водяного перцю, листків берези і чорниць, квіток гірко каштана, столову ложку з верхом суміші залити 0,25л окропу, настоювати в теплому місці або в термосі 3 години, процідити. Пити по склянці тричі на день до їди (Клімушко).
 8. Взяти порівну траву золототисячника, вероніки лікарської, квіток підбілу, столову ложку суміші залити 0,5 окропу, настоювати 2 години, процідити. Пити по 100мл тричі на день за 30хв до їди. (М. Цвик).
 9. Якщо міома супроводжується кровотечами: взяти порівну траву деревію, хвоща, меліси грициків, 3 столові ложки суміші варити 10хв в 0,5 води. Пити по 75г кілька разів на день (Дімков).
 10. При фібріомі без кровотеч: взяти по дві жмені висівок і листків плюща, залити невелику кількість води, варити кілька хвилин; використовувати гарячим для припарок для живота; тримати всю ніч. Робити щодня (Valnet).
 11. Взяти 7 штук вольських горіхів (потовкти з шкарлупою), 3 столові ложки вівса, по 2 ложки коренів кропиви, петрушки, цикорію, залити 3л води, варити 20хв до цього додати 2 лимона (розрізати на 4 частини) і по 2 ложки верхівок сосни, слані цетрарії, трави хвоща, «шишок»хмелю, кореневищ свинороя,  і ще варити 15хв. пити по 75г тричі на день, за 15хв до їди (Дімков).
 12. Змішати траву водяного перцю і грициків кору калини і гірко каштана  у співвідношення 2:2:2:5; столову ложку суміші залити 1-2 склянками окропу,  пити тричі на день (Ян Беганський).

http://www.pureflora.com.ua

 

Y2IzMGQyMT