Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Імунодефіцитний стан

Імунодефіцитний стан

Знищення або відсутності імунної відповіді через дефект системи імунітету; імунна відповідь – це реакція організму на певні імуногенні подразники, які ведуть до утворення антитіл і лімфоцитів. Задача вприву за допомогою ліків – активація лфіфоцитфів, фагоцитозу і утворення специфічних антитіл. Відомо, що за останні роки загальна опірність організму людини знижена через довкілля, неповноцінне харчування , різні стреси – все це веде до накопичення в організмі продуктів надмірного окислення („вільних радикалів”) , які пригнічують імунітет. Збільшує імунодефіцит також довготривале перебування на сонці. Співробітники Всеросійського наукового центру медичної реабілітації і фізичної терапії АМН Росії під керівництвом академіка В.М. Боголюбова довели – це експериментально протягом 3 років в м. Сочі на 135 молодих здорових  чоловіках вивчали дію сонячного опромінення на стан імунної системи. Всі вони загоряли по півтори – дві години щоденно. І у всіх на третину знизився вміст Т – лімфоцитів, вдвічі зменшилась кількість хелперів, а так званих нульових клітин стало втричі більше, що могло свідчити про початок прихованих патологічних процесів. Вчені зробили висновок : дія південного сонця на відкриті частини тіла пригнічує імунітет. У багатьох піддослідних після повернення додому у перший же місяць відмічались інфекційні захворювання – ФРЗ, ангіна, бронхіт, шлунково – кишкові розлади, слабкість, поганий сон. Початковий стан не відновився навіть через 2 місяці. Лікарі застерігають : людям, що живуть в районах, які постраждали від ЧАЕС, не слід відпочивати на півдні, це може стати тією останньою краплею, що дасть поштовх серйозній хворобі – тому не можна посилати на південь людей з ослабленим імунітетом. Корисно знати, що кращим натуральними антиоксидантами вважають бета – каротин, вітаміни С і Е, мікроелементи (мідь, селен, цинк), роблять жир, деякі лікарські рослини (ехінацея, олмела, переступень, часник, женьшень, солодка, лимонник та ін..) І ще : у оптимістів показники імунної системи кращі аніж у песимістів – про це слід пам’ятати .

  1. Із розрахунку 1:5 приготувати настойки (кожну окремо) квіток гречки посівної , трави таполочі і коренів цикорію і із розрахунку 1:10 – коренів ехінацеї; змішати готові настойки у співвідношенні 1:1:1:2, приймати по 20 крапель в ложці води тричі на день за годину до їди. Курс лікування 1,5 – 3 місяці і більш (Товстуха).
  2. Вітчизняний препарат „Настойка ехінацеї пурпурної” посідає, поряд з іншими властивостями, імуномоделюючого дією; приймати по 15  20 крапель 2 – 3 рази на день в ложці води; при бактеріальних і вірусних інфекціях (грип, герпес, ГРЗ) можна пити по 10 – 15 крапель що 2 години. Увага : високі  дози, навпаки пригнічують імунну систему (Віктор Амородов).
  3. Пацієнтам – хронікам, у яких ослаблений імунітет, потрібно приймати риб’ячий жир (незаслужено забутий, бо якийсь пустив плітку, що він забруднений). Високомолекулярні поліменасичені жирні кислоти, вітаміни А і Д, що він містить, сприяють росту нових клітин, стимулюють імунну системи. Всім, кому за 50, слід приймати цей препарат, бо він також є профілактичним засобом від раку і придатне для лікування променевої хвороби – це провірено в Японії, на чорнобильцях (Лебедев, 1994)
  4. Гомеопатичні засоби : аконітум, еупаторіум, бріонія, вінцетоксікум, ехінацея, фосфорус, - індивідуально ліки і дозу підбере лікар – гомеопати; експериментально in vitro in vivi встановлено, що найоптимальніш корегують імунну систему потенції Д3,Д4,Д6 і Д8 (Allgemeine Homoopatische Zeituny, 1986,№ 3 с. 123).

 

http://www.pureflora.com.ua

NTJiNWNlN