Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Затримання розвитку метастазів

Затримання розвитку метастазів.

 

Метастаз – переніс паталогічного матеріалу (клітин злоякісної пухлини, бактерій, вірусів) з первинного вогнища пухлинного або септичного процесу в іншу ділянка тіла з тоном крові або лімфи; у вузькому розмірі «метастаз» - це дочірня пухлина.

  1. Є думка, що розвито метастазів затримує мухомор :  взяти 2 сухих мухомора, розтерти в порошок, залити 0,5 л коньяку, настоювати 2 тижні, періодично  збовтувати, процідити. Приймати по половині чайної ложки двічі на день за 20 хв. до їди. За рік потрібно випити дві таких пляшки, лікування відновлювати щорічно (Собецька).
  2. Взяти траву кніка, корінь кульбаби і дягеля, листя кропиви, суцвіття нагідок і гриб агу у співвідношенні 2:35:5:5:10; столову ложку суміші залити 0, 25 л холодної води, залишити на ніч, вранці варити 10 хв. настоювати 30 хв; пити теплим 2 – 3 рази на день по ¼ - ½ склянки за 30 хв. до їди і після їжі; дітям дозу зменшувати (Ян Шульц).
  3. Німецький препарат Wobe-Mogos  (містять ферменти підшлункової залози, гідролізат тимусу теляти і фермент папайї) призначають для профілактик метастазів і терапії око хворих до і після операції ; доза : по 4 таблетки тричі на день (або більше, якщо пропише лікар); для профілактики метастазів препарат приймають за спеціальною схемою (див. вкладиш на упаковці).

 

http://www.pureflora.com.ua

Nzg0ZTU