Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Застій молока, галактостаз.

Застій молока, галактостаз.

При непевному споживанні  грудей має місце застій молока, причому під впливом змінених умов тиску і кровообігу в грудній залозі відбувається пошкодження видільного епітелію, поступового зменшується утворення молока, в якому з’являються молозивні тільця. Якщо застій молока досягає високого ступеню, ргуди стають напруженими, болючими, підвищується температура (молочна гарячка). В цьому випадку слід прикласти до грудей енергійного сисуна або скористатися відсмоктувачем молока, до того ж легким масажем потрібно якнайшвидше спорожнити груди, після того зказані явища пройдуть. Стануть в нагоді й лікарські трави.

  1. Насіння льону почавити у ступі, зварити в невеликій кількості води, трохи виступити і зробити компрес на грудь;  коли молоко почне виділятися, то на груди зробити компрес з свіжого листя червоного буряна і лілії садової (Міятович).
  2. Взяти по столовій ложці кори і листків вільхи клейкої (вільха чорна або звичайна) варити 10 хв. в 0,5 л води; пити по 100 г 4 – 5 разів на день. (Дімков).
  3. Взяти по 2 столових ложки плодів кропу, листків меліси і трави розхідника (котики, кундерман), залити 1 л окропу; випити за день (Животич).

 

http://www.pureflora.com.ua

YTk3Mzdh