Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Жіноча безплідність (стерильність).

Жіноча безплідність (стерильність).

„Хорошие люди должны

размножатся, наше поколенее

должно все лучшее передать

следующему, а там как войдет”.

 

Н.В. Тимореев – Ресовский

 

Безплідність -  нездатність статевозрілого жіночого організму  дати потомство ; у вузькому розумінні терміна – не можливість народити життєздатну дитину при частих зачаттях (див. „Загрожуючий аборт”). У половини безплідних родин винною є жінка, в 35 – 40 % бездітних шлюбів хворі обоє з подружжям. У нас в Україні – близько  14 %  бездітних сімей. Основні причини жіночої безплідності : недостатність живого тіла яєчника (через гормональний дисбаланс; наприклад, у вагітних жінок кількість прогестерона збільшується у 100 разів), безовуляційний цикл або нерегулярність або нерегулярність овуляції, олігоменорея, аменорея, непрохідність труб, заюче вічко (рос. „зияюший маточной зев”), міома, кольпіт (особливо трихомонадний), цукровий діабет, тіреодіт, ожиріння, виснаження, емоційне напруження, дисфункція гіпофіза, фригіднісь, інфекції родових  шляхів завдяки частій зміні сексуальних партнерів (навіть  тільки 5 – 6 різних мущин) та ін..

Те, що рослини дійсно допоміжні від безпліддя, довів лікар і власник приватної клініки „Дар” (м. Стрий Львівської обл..) Климентій Михайлюк : всі пацієнтки, яких він бере  на лікування, стовідсотково народжують; за час існування „Дару” народилося більше 2500 дітей. Звичайно, методи лікування – це секрет фірми, повідомляється лише, що стрийські лікарі використовують не сухі трави, як це робиться традиційно, а свіжий сік рослин, який загущують так, що з 1 л соку виготовляють 12 – 15 мг лікувальної сировини („Урядовий кур’єр”, 20.03.1999 року).

Наведені нижче рецепти теж традиційно переважно відвари, але вони доступні і … безкоштовні !

 1. В сухих, хвойних, змішаних, почасти листяних (Букових) лісах трапляються отрилія однобока (стара назва рамішія), її легко впізнати : всі квітки „дивляться”  один бік; взяти 3 столових ложки трави на 0,5 л окропу, настоювати 6 – 8 годин, пити по 100 – 150 г 3 – 4 рази в день через годину після іди. Дія отрилії від безплідності пояснюється тим, що вона лікує майже всі  жіночі хвороби (порушення менструального циклу, ерозія шийки матки, фібріома з кровотечами та ін..) тобто усувається причина стерильності – і настає бажана вагітність (Ахметов).
 2. Якщо перед стосунками робити вагінальні іригації з відварів трав, то це впливає на стан кислотності піхви, тонізує тканини матки та слизових оболонок; для цього змішати суцвіття нагідок, траву шандри і спори шок у співвідношенні 1:2:7, взяти 2 – 3 ложки суміші на 1 л окропу (Адам Казьор).
 3. Коли жито піде в колос (у травні), нарізати стебел0 прив’ялити , потім   варити і пити в необмежаній кількості; пити повинні і жінка і чоловік.  Під час варіння слідкувати : як тільки вода закипить, злити її, залити свіжу порцію води і кип’ятити на малому вогні 20 хв., настоювати 30 хв., процідити . Відомі випадки, коли жінки, що не мали дітей по 10 років, після двотижневого курсу лікування відваром травневого жита зачали і народили нормальних дітей (Л. Уварова).
 4. Взяти три верхівки гілок (кожна довжина 4 – 5 см.) яловця звичайногоо, який росте на сухому вапняному грунті, і в 0,5 л води варити 5 – 8 хв.; пити по 50г вранці натщесерце і увечері перед сном протягом 20 днів кожного місяця.
 5. При поєднанні безплідності з ожирінням взяти 3 чайних ложки трави вероніки лікарської, залити 0,6 л окропу, настоювати 5 хв.; пити теплим по 3 склянки в день (Гейгер).
 6. Якщо причиною безплідності є непрохідність труб (в народі це називають „заростанням труб”), то спробувати таке : до 0,5 кг меду додати молоте насіння кропиви, капусти, аніса, селери і кмину – всіх по 50 г, а кмину 100 г; добре розмішати, бо порошок сідає на дно. Приймати по столовій ложці тричі на день. Крім того, замість води протягом дня пити потроху такий настій :змішати порівну траву водяного перцю і приворотня, до 20 столових ложок суміші додати чайну ложку молотої кориці і 3 зерна чорного перцю, варити 5 хв. В 0,5 л води. Якщо хворій цей напій недовподоби, спробувати інший : взчти по столовій ложці листків подорожника і петрушки, варити 5 хв. В 0,5 л води, пити замість води (Дімков).
 7. На Житомирщині бездітні жінки лікувалися від неплідності тим, що пили чай без норми настій (не відвар !) траву споришу. Для цього повну склянку сухої подрібненої трави залити 1 л окропу. Про ефективність методу не повідомляється («Народний лікар України», 1996, № 11).
 8. Взяти 5 столових ложок насіння кропиви, потовкти в порошок, залити у глиняному горщику 0,5 л кагора, горщик закрити кришкою і замазати її тістом, поставити після затопа в піч на 2 – 3 години; процідити, перелити в пляшку. Пити по столовій ложці за 30 хв. до їди протягом 5 днів, зробити перерву  на 5 діб., потім приймати ці ліки 7 днів, потім знов пауза на 7 діб, після чого пити ще 10 днів, і нарешті зробити перерву на місяць. Під час перерви приймати інші ліки від безплідності (Н.П. Цинкіна).
 9. Змішати готові настойки «шишок» хмелю, листків шавлії і коренів оману у співвідношенні 1:2:2, приймати по 20 – 30 крапель в ложці воли тричі на день через 2 год. Після їди. Курс лікування – 12 місяців (Товстуха).
 10. Взяти 4 пригорщі трави звіробоя на 3 л води, довести до кипіння, відразу знати з вогню, змішати з теплою водою для сидячої ванни, яку приймати перед сном протягом 1 – 2 тижнів (Геленгір).
 11. При безплідді через ретрофлексію матки (перегин тіла матки назад) поряд з лікуванням у гінеколога приймати такий «чай» : взяти 25 г трави кохії справжньої (віннича) і по 100 г герані Роберта (всю рослину з коренем), коренів вовчуга колючого, трави приворотня і «шишок» хмелю; 2 столових ложки суміші на 0,5 л води, варити 15 хв. Пити по 75 г тричі на  день до їди. (Дімков).
 12. В народній медицині Туреччина відомий такий рецепт : облиснені гілки малини подрібнити , залити достатньою кількістю води, зробити міцний відвар , рідину злити в оцинковану посудину; пити вранці і увечері  на порожній шлунок по склянці відвару протягом 1 – 2 місяців. Інформатор стверджує, що цей метод  виліковує як жіночу, так і чоловічу безплідність (Ecnomic Botany, 1997, № 3). Примітка . На перший погляд здається дивною рекомендація зберігати готовий відвар саме в оцинкованій посудині (в оригіналі : in a jng made of zinc), оскільки відомо, зберігання харчових продуктів в такому посуді може викликати важкі отруєння через утворення сульфатів і хлоридів цинку . Вірогідно в цьому все ж є смисл : хоча добова потреба дорослої людини  у цинку не перевищує 12 – 16 мг. І звичайний змішаний харчовий режим повністю задовольняє потребу  людини в цинку (Войнар, 1960), але досліди американських дієтологів свідчать, що вміст цинку в поширених  стравах, які подають в кафетеріях  і лікарнях, задовольняє потребу в цинку лише наполовину (Pfeiffer, 1978), а експирементів на пацюках довели, що цинкова недостатність, поряд з іншими симптомами, веде до атрофії тестикулів у самців і до зникнення жовтого тіла в яєчниках самець. Те ж і в людей : нестача цинку в їжі (наприклад, у англійців – 9 мг. В день замість потрібних 15 мг) веде до зниження лібідо (Д.В. Smith, 1989) та оліостермії (Tikkiwal, 1987). І ще про цинк : знаменитий афродизіак  устриці містять величезну кількість цинку – в 35 тисяч разів більш, ніж в морській воді, а в органах савців підвищений вміст цинку знаходять в печінці, м’язах, кістках, підшлунковій залозі, в статевих залозах і статевих продуктах (дуже багато в спермі). Остання репліка : якщо допомагає цинк, то до чого тут малина ? Залишилося це вияснити (В.О.)
 13. Взяти 5 г трави герані Роберта (журавель вонючий), залити 0,5 л окропу, настоювати 15 хв., процідити; випити за день в три прийоми (Манфред).
 14. Взяти по 50 г трави материнки, чебрецю, звіробою, споришу, листків кропиви, суцвіть ромашки, по 20 г трави буркуну і рути, пелюсток календули; чайну ложку суміші залити 0,25 л окропу, настоювати 30 хв., випити увечері (можна таку ж порцію дати і чоловікові). Крім того, обоє подружжя повинні раз в день приймати по 10 – 15 крапель настойки прополісу (Г. Сорока).
 15. Гомеопатичні засоби : пульсатілла Д4-Д6 (сонтрава), тричі на день по 5 крапель; арістологія Д2-Д3 (кірказон), теж; спробувати ще : сепія Д6 (каракатиця), сульфур йодатум Д3-Д6, графіт Д10, йод Д3-Д4, агнус кастус Д4.

Несподіване застосування хітового наприкінці 1990 – х років препарату від імпотенції Viagra, але цього разу – від жіночої безплідності. Ось одна історія хвороби. Жителька м. Бетен Рудж (США) Ріана Денфорд (33 роки)  після кількох невдалих спроб завагітніти за допомогою методу «запліднення у пробірці» (сперму брали у її чоловіка), звернулася до іншого фахівця, д-ра Джефрі Шера з Лас Вегаса. Рентгенографія показала, що матка місіс Денфорд має форму Т замість V і стінки її дуже тонкі, що не сприяє загаттю. Після 9- денного курсу лікування віагровю (препарат посилює приплив крові до матки) стінки матки потовщились з 3,6 до 9,3 мм. – досить, щоб завагітніти. Через 2 місяці була відновлена спроба «запліднення у пробірці» (in vito fertilization). Спроба вдалася : у подружжя Денфордів народився хлопчик ! (Womans World, 25.09.2001) Примітка. Пошкодження стінки матки може статися через численні фібріоми, запальні процеси, аденоміз або лікування деякими гормональними препаратами.

http://www.pureflora.com.ua

ZWIzOD