Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Жінка – це щось особливе !

Жінка – це щось особливе !

Американський філософ і психоаналітик Еріх Фромм в своїй книзі «Про мистецтво кохання» (1956) писав: «Майбутній історик напише, що найбільш революційною подією ХХ століття був початок вивільнення жінок і кінець чоловічої вищості». Отже, якщо жінки домоглися рівності, то завдяки цьому повинні мати і свій власний , суто жіночий, посібник з лікарських рослин ? І так і ні, бо справа не в юридичній рівності, а в тому, що фізіологічно і анатомічно жінка – це у порівнянні з чоловіком дещо інший організм, який багато в чому відрізняється від чоловічого. Ось лише кілька цих відмінностей :

  1. Головна різниця міститься в ядрі клітини : у жінок у кожній клітині серед 46 хромосом є пара так званих Х - хромосом  (ХХ), тоді як у чоловіків у тій же самій парі замість ікс – хромосоми містяться ігрек – хромосома  (ХY) ; ця здавалося б «дрібниця» визначає решту суто жіночих особливостей, в тому числі і вироблення організмом характерних для кожної статі гормонів.
  2. Коли ще скрізь панував  чоловічий шовінізм (в багатьох країнах він царює і до нині) то сильна стать підкреслювала, що чоловічий мозок більший за жіночий; так але чи від великого розуму ?! Ще 140 років тому деякі чоловіки ставали на захист жінок : « женщины постоянно несравненно менее мущин работали головами но давали женщинам возможность роботать головой одинаково с мущинами , и мозг их в течение гепераций сравнился по обьему с мужским мозгом» ( А Пальховский, : 1863,стр. 179). Сучасна біологія крупність мозгу представників чоловічої статі пояснює тим, що вони використовують свою перевагу лише для того, щоб отримати здорових нащадків, бо самці з великим обсягом мозку краще орієнтуються у просторі, тому вони знаходять собі більше здорових і привабливих партнерів, отримуючи більше нащадків кращої статі. (звісно, можливе й інше пояснення).
  3. Чоловіки набагато частіше хворіють на важкі хвороби (інфаркт, рак, інсульт та ін..); правда за останні роки жінки починають наздоганяти чоловіків і в цьому (багато палять і від чогось міцного не відмовляються).
  4. Жінки набагато довше живуть , але в похилому віці чоловіки чомусь здоровіші за жінок такого ж віку, довше зберігають статевий потяг.
  5. У жінок кращий слух (в тому числі і музикальний), смак і нюх, гостріший нічний зір , у них ширше поле зору, мабуть тому британські психологи дійшли висновку, що з жінок виходять якісніші розвідники, бо крім низки переваг, вони ще й здатні краще чоловіків запам’ятовувати розташування предметів, надають більше значення дрібничкам (манери, деталі одягу тощо) і спроможні думати про декілька предметів одночасно.
  6. Фізична витривалість жінок на 30% нижча ніж у чоловіків того ж віку. Проте жінки більш стійкі проти жари. Так в одному змаганні із спортивної сауни (температура 92 градуси С) жінки переможці терпіли більше на 11хв. (рекорд більше 25хв.) а чоловіки витримували не більше 5хв. («Вечірній Київ», 10.07.2002). Жінки бувають кращі і в суто чоловічій сфері за, даними воєнного психолога М.Корольова , жінки більш уважні, не кажучи вже про інтелект – «щоб виманити супротивника, жінки придумують такі хитрощі, що мужику і в кошмарі не привидиться.»
  7. Хоча чоловіки більш агресивні , то жінки більш жорстокі, недарма колись в Африці деякі вожді тубільців мали особисту охорону лише з жінок (а згадайте амазонок!). Українки теж не всі лагідні, у нас неухильно збільшується кількість злочинів скоєних жінками проти чоловіків та коханців («Хрещатик », 20.09.2002) ;теж і в інших країнах, в США щороку 834тис. чоловіків бувають вбитими під час родинних сварок, а в Росії «підкаблучки» створили «Клуб ображених чоловіків».
  8. Вимоги до майбутнього супутника життя (чоловіка,жінки) досить відрізняються, ось доказ. Ще у 1970р.  коли шлюбні оголошення були у нас в дивовижу, автор цих рядків, будучи аматором всіляких статистичних розрахунків, проаналізував більш 1500 шлюбних оголошень (з них жіночих 60%) у кількох номерах східнонімецької газети «Wochenpost» за 1970р. Вимоги до дружин (а їх було більш 50) були рознесені за рангами переваги. Ось деякі результати: наприклад, жінки бажають щоб ВІН (у чоловіків -ВОНА) були інтелігентними (1-й ранг, у чоловіків 2-5), чесними (3 і 7), освіченим (4 і 8), вірними (7 і 17), чуйними (10 і 12),серйозними (11 і 16), діловими (13 і 20), життєрадісними (14 і 22), щоб мали добрий вигляд(16 і 6), щоб був вартим коханням (19 і 24), ласкавим (23 і 3), розумним (25 і 3) і т. д. Узагальнює ці розбіжності розрахунок коефіцієнту рангової кореляції (за Спірменом),який виявився рівним r=+0,546, тобто тільки у третини (0,546 у квадраті) жінок і чоловіків вимоги до дружини співпадають – і тому нам і вам так важко підібрати собі пару.

Таких відомостей набереться кілька сотень. Залишилося тільки вигукнути слідом за відомим артистом: «хто пояснить чому природа створила чоловіків і жінок настільки різними ?  Що це загадка Творця чи знущання над нами ?» (Армен Джигарханян) .

Як доповнення до теми наводимо кілька висловлювань чоловіків і жінок про себе і протилежну стать , своєрідний парад цитат :

-         «Кожна жінка – зло, але буває хорошою, або на ложе кохання, або на смертельному одрі » (Палад Олександрійський). Порівняйте: «Зло в жінках!» (Валентина Кирилова на Укр.ТБ, 25.12.1999).

-         Варто один раз поставити жінку на рівні з чоловіком, як вона починає перевищувати (Софокл). Цей вираз любила цитувати Маргарет Тетчер.

-         «Красива жінка подобається очам, а добра-серцю. Період буває чудовою річчю, а друга – рідкісним скарбом. (Наполеон)

-         «Женщина стоит на таком низком уровне физического, нравственного и умственного розвития, что судить ее и зубоскалить над ее недостаточними считает себя вправе даже лишенный всех прав прохвост »(А.П.Чехов, собрание сочинений, 1946,т.5, с.300).(Не ображайтесь, Антон Павлович жартує).

-         Впустіть жінку у своє життя і ви відразу упевнитесь, що їй потрібно одне, а вам – інше (Бернард Шоу «Пігмаліон»).

-         «Неправда, що жінка виникла з ребра чоловіка, жінка не є закінченям, неповним чоловіком, а навпаки чоловік – це недорозвинена, недосконала жінка». (Райнер Кнусманн). (Цілком серйозно, бо автор цих рядків – директор Інституту антропології у Гамбурзі, ФРН).

-         «Головна відмінність між статями полягає у тім , що жінки можуть обійтися без чоловіків, а чоловік без жінки – ніяк. Теоретично жінки можуть розмножуватися способом партеногенезу, а чоловік – ні. Головний шедевр творця – це Адам та Єва. Після операції з Адамовим ребром основний творчий процес остаточно завершено» (Сергій Набока).

-         «Чоловіки значно примітивніші від жінок, більш прямолінійні, але і більш ранимі, тонкіші, їх дістають речі, повз які жінка може просто пройти. До того ж у чоловіків будь-яке відношення до жінки обов’язково несе у собі елемент еротики і тому я вважаю, що у чоловіків немає братського відчуття. А ось жінка здатна і жінку і чоловіка любити сестринською любов’ю» (Оксана Забужко) .

-         «Душевний світ жінки значно цікавіший ніж чоловіка, чоловік – це ratio (розумність, розумування), а жінка – це emotio (почуття, відчуття), мистецтво ж насамперед будується на емоціях» (Галина Гордасевич).

-         «Жінка повинна зберігати життя на Землі хоч би, що там не було, тому природа зробила її міцнішою, а особливий інструмент жінки – це почуття; природа – дуже хитра і підступна тітонька, вона дітородну функцію маскує під кохання»   (Вікторія Токарева).

-         «Мій ідеал мужчини ? Я дружу з письменницею Вікторією Токарєвою, ми часто гуляємо і обговорюємо цю тему. Дійшли до висновку : для досягнення ідеалу жінці потрібно мати принаймні шість мужчин: один для сім’ї , щоб діти були здорові, і красиві, другий – для виходу у світ, третій для матеріального забезпечення, четвертий – для інтелектуальних розмов, п’ятий – домашній майстер, ну і шостий – для цього …  » (Алла Сурикова). Афоризм до теми : «Коли в сім’ї лише один чоловік, він виростає егоїстом» (Г. Малкін).

-         «Чоловікам байдуже чи кохає їх жінка чи ні, вони вибирають ту, яка їх влаштовує. А не влаштовує таке життя дружину – це її проблеми  . А кохання, міркують вони, приносить мороку і головний біль» (Зоя Богуславська).

-         «Я дуже ціную своїх друзів – жінок за те, що вони більш тонкі , більш глибокі і можуть надати мені таку пораду, яку я ніколи не зможу отримати від друга - чоловіка  » (Юрій Покальчук) .

-         «Чоловік – це просто двонога, досить недосконала істота, через якийсь недогляд поставлена вертикально; жінка ж  -  найзагадковіший витвір природи, цілком імовірно, що вона є земним втіленням самого Бога » (Павло Загребельний).

-         «Жінка завжди загадкова, і потрібно бути  повним ідіотом, для того, щоб намагатися її розгадати. Жінка – це істота з іншого світу, вона інакше вихована і дивиться на все іншими очима. Жінка – це фігура, яка за гідністю дорівнює чоловікові і я ненавиджу розмови типу «баба повинна бути на кухні» (Данило Яневський).

-         «Жінки це істоти вищого порядку, яких ми просто не розуміємо. Хоча 95 % жінок яких я зустрічав у реальному житті, просто крокодили» (Сергій Соловйов).  (Незрозуміло в якому сенсі : жорстокі ? некрасиві ?).

-         «Практично немає чоловіків, які б обожнювали жінку – особливо в наш час. Чоловіки – це великі діти, тому я все ж таки більше ціную жінку, ніж чоловіка »  (Ольга Сумська).

-         «Жінки гостріше відчувають наближення якихось подій і гостріше реагують на них, знаходячи завжди вихід з ситуації. Але я вважаю, що влада – справа не жіноча. Жінка перш за все хранителька домашнього вогня, матір. Я не люблю дуже розумних жінок і не хотів би, щоб настав матріархат» (Олексій Булдаков).

-         «Чоловік повинен бути розумним, ненавиджу дурних мужиків, які б красивими вони не були. А від жінки я не вимагаю розуму – жінка, як правило, мудра від природи » (Олександра Кужель).

-         «Більшість дам, з якими я мав і маю за честь зустрічатися, чекають від мене  дивідендів, але виключно для себе. А хочеться, щоб і мене нарешті вислухали, зрозуміли, наділили увагою, добротою, піклуванням. До цього часу так і не знайшлася жінка, яка зрозуміла б мене, поставилася щиро ... » (Анатолій Дяченко, квітень 2002 р. ; правда рівно через два роки  в іншому інтерв’ю відомий артист зізнався, що така жінка вже знайшлася, це його нова дружина до речі лікар – гінеколог). Анекдот до теми (не забувайте, що Анатолій – один із «золотих гусаків») : розмовляють дві дівчини, перша похваляється який в неї файний наречений – він і красивий і вчений і має дачу, квартиру та машину …; друга питає : а ти його хоч кохаєш ?, перша : чого ?

-         «Жінка розумніша від чоловіка, проте вона найбільш розуму мусить витратити на те, щоб приховати цей факт » (Mc Carthy). Анекдот до теми : Чи знаєте ви що, кількість чоловіків з більшою повагою відносилися б до жіночого розуму, якби він під час ходіння трошки підскакував ?

-         «Бути чоловіком – це з будь-якої точки зору дуже виснажливий обов’язок , бо чоловіки більшу частину свого життя проводять у боротьбі з іншими чоловіками – їх суперниками і конкурентами, оскільки чоловік по своїй природі істота агресивна. То чи можна дивуватися, що при такій експлуатації акумулятор передчасно розряджається ?» (Марія Шелестовська).

На цій думці  завершуємо «плебісцит», бо все ясно : чоловік – це бека, а жінка ляля (висловлюючись дитячою мовою). Без сумніву чоловіки є слабкою статтю, але вони бажають здаватися сильнішими, а жінки, хоча і сильніші, бажають здаватися слабкими . Тому все зберігається так, як було : чоловіки помирають раніше, а жінки залишаються одинокими … Висновок : чи не вигукнути, слідом за московським соціологом Б. Урланісом, «Бережіть чоловіків !»

 

Інтернет Магазин «Карпатська Колекція» http://www.pureflora.com.ua

 

 

 

 

 

ODFkNDhh