Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Ерозія слизової оболонки шийки матки, цирвікальна дисплазія.

Ерозія слизової оболонки шийки матки, цирвікальна дисплазія.

Ерозія – поверхнева втрата тканин, у випадку ерозії шийки матки (або дисплазії, тобто ненормального розвитку) – це обмежена втрата покривного епітелію  слизової оболонки, поверхневе роз’ятрення. Небезпечність цієї патології перш за все в тому, що при не лікуванні її вона може призвести до злоякісної пухлини, а саме цей різновид раку є найчастішим у жінок але перевага його в тому, що він легко діагностується на початковій стадії і тому успішно виліковується. Основні фактори ризику церві кальної дисплазії: ранній початок статевого життя, часта зміна партнерів, герпес та інші вірусні захворювання, паління тютюну (більше 10 сигарет в день), тривалий прийом (5-8 років) оральних контрацептивів, гіповітаміноз (А, В6, В12, С, Е) і … просто бідність. Лікування проводить лікар трави мають лише допоміжне значення.

  1. На склянку води взяти 2 столові ложки бруньок тополі чорної, кипятити на малому вогні, взяти столову ложку порошка бульбашок (салеп) любки дволистої (або салепу з інших не червонокнижних орхідей), розмішати траву з 20мл холодної води, додати відвар бруньок тополі, поставити на вогонь на 102 хв, щоб розчин ще раз прокипів на утворення клейкої маси. Цією сумішшю робити аплікацію на шийку матки. Курс лікування 10-12 процедур (Товстуха).
  2. Тампон змазати гусячим жиром і поставити на шийку матки на всю ніч, так робити 10 днів поспіль; після 10 денної перерви процедуру повторити. Статеві контакти не дозволяються (Марія Стрикаленко).
  3. Взяти траву шандри, суцвіття нагідок кору дуба, корені калгана і суцвіття деревію у співвідношенні 2:2:5:5:5, 2 чайні ложки суміші залити 1л окропу, настоювати 15хв. для іригацій кілька разів на день (Трошинський).
  4. За відсутністю з якоїсь причини лікарської допомоги чи при неможливості відлучитися з дому наше жіноцтво намагається допомогти собі народними засобами. Ось приклад. Читачка газети «народний лікар» (1993, №1) В. Набережна ділиться власним досвідом (зберігаємо стиль авторки рецепту): «В мене була ерозія шийки матки і мене вже класти в лікарню. Але я зробила так, порадили старі люди. Набрала в каструлю сіна (різнотрав’я), закип’ятила, попарилася і обкуталась так, що сто потів з мене вийшло. А потім поставила тампон з цибулі і часнику. Дуже пекло, аж у мозку колупало. Вранці повторила цю процедуру, почула себе краще, але пішла до лікаря. Він оглянув і сказав, що у лікарню мені лягати вже немає потреби.
  5. Взяти по 100г свіжих березових бруньок і трави сухоцвіту багрового, залити 1л соняшникової олії, настоювати 21 день, процідити. Тампоном , змочити у настоянці, щоденно змазувати шийку матки. Засіб досить стратегічний через тиждень-два  загоює і старі ерозії (Товстуха).

http://www.pureflora.com.ua

YmU4MGZh