Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Депіляція

Депіляція

Депіляція - видалення волосся з поверхні тіла з косметичними або лікувальними цілями. Див. також «гіпертрихоз».

  1. «У нас стовбур плюща не досягає такої товщини, як  у південній Європі, тому і не добувають з нього живицю шляхом підсочки; але хто її здобуде хай знає, що нею усувають не вигідне на лиці волосся. Ця ж ж смола нищить головні воші (змазувати) та, заживана внутрішньо, збільшує статевий потяг»(Гриць Бобяк, 1925).
  2. При потребі позбутися волосся зі шкіри користуються  в побуті листям і коренем дурману: 150г сировини варити в 1л води доки не вийде міцний відвар, ним змащувати ті ділянки тіла, де треба видаляти волосся. Відвар зберігається роками, не псується і властивостей не втрачає («Народний лікар України», 1996, №1).
  3. «Спаліть шкаралупу волосяного горіха (але не над газовим полум’ям),  потім розітріть у воді до стану рідкої кашки, дайте відстоятись. Одержаною витяжкою змочуйте по декілька разів на день місця небажаного росту волосся. На даний час ви позбудетесь цього косметичного ефекту» (Олена Петруша).
  4. Змішати 35г спирту 70 проц., по 5г нашитаря  і рициновох олії, 1,5 настойки йоду, цією сумішшю мазати двічі на день, через кілька днів волосся почне випадати (Дімком).
  5. Взяти 100г соку з недозрілих волосяних горіхів, додати 10г березового  дьогтю, пляшечку закоркувати і закопати в землю на 3 тижні.  Натирати 2-3 рази в день для місця, де не бажаний ріст волосся (Людмила Герасимова).

http://www.pureflora.com.ua

MWU1MDJlYW