Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Гіпертрихоз, надмірне оволосіння. Гірзутизм, ненормальна волосатість (волохатість).

Гіпертрихоз, надмірне оволосіння. Гірзутизм, ненормальна волосатість (волохатість).

Розрізнюють гіпертрихози : вроджений (дуже рідко), окреслений (наприклад, в ділянці ви лицевої кістки  як наслідок гематопорфірії), через подразнення (наприклад, у вантажників на плечах і спині), пушковий (при пухлинах очеревинь – паранеопластичний синдром), медикаментозний (наприклад, під час лікування стрептоміцином, кортикоїдами – після закінчення тетапії волосатість зникає). Ненормальна волосатість по чоловічому типу у жінок (гірзутизм)  трапляється через збільшене утворення гормона андрогена  в корі наднирників або в яєчниках (коли волосяні мішечки значно чутливі до андрогенів), а також при лікуванні андрогенами. Утворенню небажаної «Рослинності» сприяє також надмірне перебування на сонці, бо від сонячних променів заріст на кінцівках, над верхньою губою і в інших ділянках тіла (крім, на жаль, на маківці) стає грубшим, густішим і твердішим – більш помітним.

  1. Молоді листки малини подрібнити, набити ними половину літрової банки, залити горілкою, настоювати 7 – 8 днів; приймати по 10 крапель тричі на день (Михайло Цвик).
  2. Взяти половину чайної ложки подріблених коренів білої акації, залити склянкою води, варити 5 хв., настоювати 1 годину. Пити по третині склянки за 30 хв. до їди. Цей і попередній рецепти змішують співвідношення гормонів в сторону збільшення естрогенів (М. Цвик).
  3. Для зменшення чутливості волосяних мішечків (фолікулів) до дії андрогенів слід натирати місця надмірного росту волосся відваром насіння квасолі або соком з недостиглого насіння гірко каштана (кінського каштану). Лікування триває до 6 місяців, після кожного місячного курсу робити перерву на 2 тижні (Цвик).

 

 

YzA3Z