Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Відлучення дитини від груді

Відлучення дитини від груді, аблактація

 

Відлучення рекомендується в таких випадках : невиносність молока матері, відкритий туберкульоз легенів матері або її діабет, важкий мастит, психоз та ін.., крім того є дані, що дитина, яку годували груддю більше року , дорослою людиною матиме підвищений вміст холестерину в крові і, відповідно, збільшується ризик потрапити в число інфарктників; інші педіатри, навпаки вважають, що передчасне відлучення від ргуді послаблює імунний захист дитини.

  1. Взяти по столовій ложці кори і листків вільхи клейкої, залити 1л. води, варити до упарювання наполовину, процідити; пити (матері) тричі на день до їди по 150 мл. (Дімков).
  2. Змішати квіти бузини чорної і підмаренника справжнього, суцвіття деревію і листя касії (купити в аптеці) у співвідношені 1:1:  4:6 ; столову ложку суміші залити склянкою окропу, настояти 15 хв. За день випити 2 – 3 склянки настою, іншої рідини не пити. (Помє).
  3. В субальпійському поясі Карпат утворює  зарості душекія зелена (стара назва вільха зелена, вільха карлова; народні назви – лемич, лелеч, леліч). В народі зеленими листями «обкладають груди, щоби здержати витвір молока по відлученні дитини» (Бобяк).

 

Карпатська Колекція http://www.pureflora.com.ua

YWRmZDk