Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Бесплідність у чоловіків

Бесплідність у чоловіків (impotentia generandi)

Не плутати з  impotentia  coendi, тобто з чоловічим безсиллям, власне імпотенцію – в цій книжці не обговорюється, хоча це теж хвилює жінок, ще й як.

 

В 35 – 40 % безплідних родин винуватцем є чоловік, так було раніш, але тепер ситуація ще більше погіршилась. В результаті багаторічних досліджень французькі лікарі дійшли до невтішного висновку : концентрація сперматозоїдів скорочується щорічно на 2 %, вона знизилась за останні 20 років з 89 млн/мл до 60 млн. За іншими даними (Carlsen, 1992) середня кількість сперматозоїдів з 1940 до 1990 рр. Зменшилась з 113 млн/мл. до 66 млн., в той час об’єм одного еякулята зменшився з 3,40 мл. до 2,75 мл. Факт «деградації» чоловіків підтверджено низкою досліджень бельгійських, грецьких та шотландських медиків, але фінські колеги оспорюють ці дані, бо у фінських чоловіків в 1 мл. сперми міститься аж 131 млн. сперміїв (для порівняння : у датчан – 78, у німців – 89, у шведів – 86, у італійців – 77, у греків - 72). Очевидно, що чоловіча безплідність ставито під загрозу майбутнє людства (принаймі білої раси). Основними причинами олігоспермії та аномалій розвитку сперматозоїдів є : забруднення довкілля, в тому числі – вміст у листових овочах (салат, шпинат, капуста) та у моркві надлишку нітратів і нітратів, паління тютюну та марихуани, алкоголь, інфекції, сидячий спосіб життя (в тому числі багатогодинне сидіння перед телевізором), варикоцеле, надлишок тепла (не в країні, не в квартирі, а вибачайте в штаніх – через носіння тісно облягаючої білизни), недосипання, деякі психологічні фактори (наприклад, далеко продвинута емансипація жінок викликоє у чоловіків стрес, а саме він і вбиває живчики). Не без значення і частота статевих актів : відомо, що сперматогенез в нормі триває 3 – 4 дні, тому при дуже частих інтимних контактах здоровий чоловік стає мало плодовитим або навіть стерильним.

На закінчення один цікавий факт : шведський дослідник Th. Sjovall у книзі «сімя  та її майбутнє» (1970) опублікував такі дані : для того, щоб народився новий громадянин його країни, пересічний швед-тато повинен здійснити аж 1000 статевих актів ! Але ось більш свіжі відомості від британських соціологів (вересень 2000 р.) найбільша сексуальна активність чоловіків у США 132 рази на рік, далі ідуть Росія, Франція й Англія (половина Англійців роблять „це” 2 – 4 рази на тиждень і 5 % - раз на день !) . Про Україну в цьому дослідженні нічого не сказано, але наші чоловіки мабуть не гірші за росіян ? Чому ж тоді українців все меншає ?!

  1. Для покращення сперматогенезу взяти столову ложку трави суріпиці звичайної (свиріпа) на склянку окропу, настоювати 2 голини, пити по 50 мл 4 рази в день за 30 хв. до іди (Товстуха).

Варіант : пити сік трави суріпиці по 20 – 30 мл 4 рази в день після іди (Ахметов). З цією ж метою рекомендується з’їсти в день 1 – 2  плода ківі (анти дія китайська) – ці заморські делікатеси дуже багаті на вітамін (С,В,РР каротин) і мінеральні солі (калій, кальцій, фосфор, залізо, марганець) , чим і пояснюється їх тонізуюча дія. Не без корисні і радіола рожева (золотий корінь) : взяти 50 г кореневищ на 0,5 л горілки, настоювати 2 тижні, пити по 20 крапель тричі на день (Саратіков). Крім того, на основі досліджень ізраїльських вчених стало відомо, що кофеїн, який міститься в каві і чаї (також мате і гуарані), стимулює активність сперматозоїдів.

  1. Взяти сік від трьох лимонів, три жовтки від курячих яєць, 200 г меду і 200 г коньяку (або червоного вина, краще малаги), все ретельно розмішати; приймати по столовій ложці тричі на день до їди (Дімков).
  2. Взяти половину чайної ложки коренів копитня, залити 0,25 л окропу і ще парити на водяній бані півгодини; пити по столовій ложці 5 – 6 разів на день. (Ахметов).
  3. Взяти 50 г насіння конопель і 25 г плодів селери, подрібнити, змішати з 150 г меду, приймати по столовій ложці через 2 години після іди (Дімков).
  4. При малорухливості сперматозоїдів приймати настойку на горілці (1:5)  всієї рослини глечиків жовтих по 20 крапель тричі на день після їди (Решетняк).
  5. Змішати порівну верхівки гілок сосни звичайної, слані цетрарії італійської, листків білої шовковиці і волоського горіха; до 2 столових ложки суміші додати чайну ложку насіння льону і залити 0,5 л води, варити 10 хв. Пити по 75 г через 2 години після їди.
  6. Взяти столову ложку коренів миколайчиків польових, залити склянкою теплої води, настоювати всю ніч; пити в три прийоми за  10 хв. до їди. Крім того, через 2 години після їди випити 50 г відвару плодів селери (Дімков).
  7. Препарати женьшеню посилюють сперматогенез і підвищують рівень грому тестостерона. Доза : по 100 – 200 мг тричі на день екстракту, стандартизованого на 5 % гінсенозидів або по 1,5 – 2 г сирного кореня тричі на день. Женьшень можна замінити елеутероеом, але він діє слабкіше (Shibata et al., 1985; Murray and Pizzorno, 1998).
  8. „У  кропиві я черпаю натхнення : коли в мене енергії стає недостатньо, я себе кропивою в сауні шпарю – дуже допомагає. Кропива – це образ жінки, люблячої і водночас підступної. Кропива – наша національна ”Віагра” і для продовження молодості я щоранку їм салат з листків кропиви і запиваю гранатовим, грейпфрутовим чи морквяним соком ” (Михайло Поплавський).

 

Карпатська Колекція http://www.pureflora.com.ua

NjY4MjBkYT