Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Запалення яйцепровіду

Salpingitis.

Запалення яйцепровіду (фаллопієвої труби),грубниця, сальпінгіт – разом з запаленням яєчників (сальпінгоофорит) складає почуття аднексит (запалення придатків матки). Шляхи зараження: висхідна інфекція (гонорея, ендометрит; трапляється після вишкрібання матки), через кров, лімфу і кишечник.  Симптоми: в гострій стадії болі на деякий час припиняється, але можуть з’явитися під час менструації, статевого акту або після деякого напруження. Головний симптом: гнійні і пінясті виділення. Наслідки сальпінгу: тривала безплідність (60% жінок), схильність до позаматкової вагітності, альгопареунія, метрорагія, коліт, проктит, цистит, параметрит та ін.. вважаючи на це, слід накнайдовшерозпочати лікування під контролем лікаря і виконувати всі його вказівки, самовільне припинення лікування після зникнення симптомів гострого запалення придатків веде до їх хронічного запалення з можливістю виникнення різних ускладнень.

  1. Взяти по столовій ложці квіток бузини чорної і ромашки, насіння льону (подрібнити), ложку суміші залити 1л окропу, поставити на вогонь і як тільки «забулькотить» тричі, зняти з вогню, настоювати 10 хв., процідити. Використати теплим для іригацій перед сном (Дімков).
  2. Взяти по 100 г кісточок жовтих сортів  черешні, 2 столові ложки коренів полину гіркого, 0,5 л білого вина, 1 л води; варити на малому вогні до упарювання на половину. Пити по 75 г через 2 год після їди за 5 днів до початку менструації і протягом 5 днів після її закінчення (Дімков).
  3. Взяти 100 г плодів анісу, потовкти у ступні, розмішати з 0,5 кг. Меду; приймати по чайній ложці тричі на день (Дімков).
  4. Взяти 3 столових ложки трави волошки лучної, 2 ложки трави горлянки повзучої і чайну ложку трави ломиносу прямого, залити 1 л води, кип’ятити 3 – 5 хв.; не проціджувати, посудину обгорнути газетами, настоювати всю ніч. Пити по 80  - 100 г 3 – 4 рази в день за 15 хв. До їди. Курс лікування 2 – 4 тижні. В запущених випадках робити з цього відвару мікроклізми (100 – 150 г, температуга 38 С), краще на ніч. Якщо клізма викликає подразнення, додати трохи відвару, насіння льону – зрозрахунку 3 столових ложки насіння на 0,5 л води (Євген Гапон).
  5. Змішати порівну шишкоягоди яловцю звичайного, корені барбарису, петрушки і омана; 2 столових ложки суміші варити 10 хв. В 0,5 л води. Пити по 125 г 4 рази на день до їди (Ісаєв).
  6. Змішати квітки білої акації, лаванди і липи, бруньки сосни і суцвіття деревію у співвідношенні 1:1:1:”6”; з 3 – 4 ложок суміші зробити настій для сидячої ванни (Трошинський)  .
  7. Змішати порівну траву приворотня і хвоща, вівсяну солому і дубову кору; 200 – 250 г суміші залити 5 л води, довести до кипіння, настоювати 10 хв. Використовувати для сидячої ванни – і відразу в тепле ліжко ! (Willfort)/
  8. Змішати порівну траву шандри, буркуну, меліси і кадила; 50 г суміші на 1 л окропу, настоювати 15 хв. Для в тамування болів пити теплим по 150 г до 6 порцій в день (Форон).
  9. Гомеопатичні засоби : бріонія Д2 – Д4 (пореступень), що 2 години по 5 крапель; устіляго майдіс Д3 (пухирчаста сажка кукурудзи), що 2 – 3 години по 5 крапель, цей засіб особливо ефективний при лівосторонньому анекситі; ехінацея, уртінизура, по 5 крапель що 4 години, при загрозі септицемії; арніка Д3, 3 – 4 рази в день по 5 крапель, при травматичній етіології. Лікування прискориться, якщо лікар – гомеопат підбре конституціальний засіб. При болях в тазовій ділянці змішати порівну уртінктури дягелю, меліси і хвилівника, приймати по 50 – 80 крапель 3 – 4 рази на день. (Квіліш).

 

Карпатська Колекція http://www.pureflora.com.ua

Yjg4Z