Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Опущення і випадіння матки

Prolapsus uteri (hysteroptoptasis).

Опущення і випадіння матки – трапляється з різних причин: недостатність тазового дна, розслаблення зв'язок, вісцероптоз (опущення черевних органів), важка фізична праця, сиптоми: як-би щось тягне вниз, болі в спині, розлади сечового міхура, нестримання сечі під час чхання, кахиканням, підняття важкого тощо., частий потяг на сечовипускання; рецидивуючий цистит, управи. В очікуванні лікарської допомоги не зашкодять скористатися травами.

  1. В сільські місцевості українські жінки лікуватися  папороттю орляком: кореневища настоюють на горілці (1:5) і п’ють по чарці тричі на день до їди (Андрій Шкарбан).
  2. Французький метод: взяти 80г трави майорану і 250г листків дуба, залити 3л окропу, настоювати 30хв, використати для сидячих ванн. Крім того, носити підтримуючу пов’язку -  суспензорій (Шамульо).
  3. Відомий київський фітотерапевт Олексій Попов (не плутати з гомеопатом Д. Поповим) вважав, що «єдиним і найрадикальнішим народним засобом для зміцнення ослаблених м’язів матки є листя дурману». Після того, як випавши матка буде  вправлена на місце, роблячи сидячу ванну з відвару листків дурману в дозі 20г на відро води (А.П. Попов, 1967,1996).
  4. Взяти 30-50г трави остудника (грижниці) на 1л води, варити 5хв; пити по півсклянки тричі на день, а з відвареної трави зробити компрес на під лобкове місце (Олексій Попов).
  5. Змішати порівну м’яту, деревій і звіробій, 3 столові ложки суміші на 1л окропу, пити потроху протягом дня. Перед сном приймати ванну з відвару таких трав: взяти по 0, 5кг м’яти і шавлії, варити під прикриттям на малому вогні протягом години в 20л води, настоювати 2 години, процідити, підігріти, вилити у сидячу ванну або діжку сидіти 30хв. так робити тиждень (Животич).
  6. Змішати порівну спориш, само сил і нагідки, далі як в рец.5. перед сном прийняти ванну з трав: листя ожини і шавлії, решта – як у рец.5. курс також один тиждень (Животич).
  7. Гомеопатичні засоби: лаппа майор D3(лопух), фраксінус амеріканус D3(ясен), змішати, взяти 10 крапель суміші, приймати 1 раз в день по 5 крапель; подофіллум D4-D6, прийом такий же поряд з алое – це основний засіб.
  8. При гістропрозі, особливо у старих жінок, коли випадіння матки супроводжується ще й болями в попереку і крижах, показаний фітопрепарат  з північно - американської рослини алетрису борошнистого: по 15 крапель тричі на день протягом тривалого часу (Braun, 1981).

Примітка. Можливо цей препарат вже не випускається, вимагайте у представництві фірми препарат – аналог.

  1. Комплексне лікування требен:  а) на 0,25л води взяти чайну ложку з верхом трави притворитня, за день випити 4 чашки цього «чаю», пити повільно, ковтками, б) пляшку набити подрібленою травою грициків, залити горілкою, настоювати 10днів на сонці або після печі, настойкою робити втирання 1 раз в день в ліву частину  низа живота; в) одночасно тричі на день приймати сидячі ванни: 100г трави залити холодною водою, наступного дня підігріти і сидіти 20хв (травень, 1982).

Карпатська Колекція http://www.pureflora.com.ua

MDM5N2I5OW