Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

» ТзОВ "ВЕРХОВИНКА"
ТзОВ "ВЕРХОВИНКА"

 

Тет-а-тет з чашкою.

Кожен наш день – метушня. Протягом дня ми боремося. Боремося зі світом, з людьми, з проблемами, з собою. Працюючи, хочеться відпочити, біжучи, хочеться присісти, розмовляючи – зробити глоток. Сучасний ритм життя змушує нас бути у постійному русі, та все ж таки без заряду енергії ми не ми. Ковток спокою, відпочинку ми можемо знайти у чашці. Кава, чай, капучіно, будь-що, все це і є нашою розрадою протягом дня. Присісти на хвильку, усамітнитись, або ж навпаки побути у приємній вам компанії, забути про нестерпний плин часу, збалансувати думки, помріяти, словом відчути релакс. Це ковток чистого повітря для душі.

Що випити, кожен обирає самостійно, відповідно до уподобань та особливостей організму. Основною проблемою залишається питання вибору якісного продукту. Нам з кожного боку намагаються покласти в рот, щось дороге і не варте уваги, різноманітні барвники, кавовий продукт, який через декілька днів – наче пластилін. Для чого платити великі гроші і не отримувати нічого корисного від продукту, позбавляючи себе задоволення і завдаючи шкоду здоров’ю? В наш час, коли кожна мисляча людина знає, що таке Еко-продукти, ми можемо демонструвати своєму організму, що ми його любимо. Кожна хвилина проведена тет-а-тет з чашкою повинна приносити вам задоволення та користь.

Хочеться знати, що ти п’єш, які трави, де, хто і коли їх зібрав. У нашої країни щедра природа. Чого варті лише Карпати, тут безмежна рослинність, трави, кущі, плоди. Ми маємо можливість скуштувати нашу природу в одній чашці, дякуючи продукції ТзОВ «Верховинка».

Величезний асортимент екологічних напоїв і не тільки, які дарують любов

Карпат в одному букеті. Листаючи каталог сайту «Карпатська колекція» ми обираємо енергійний день, природній смак та посмішку.

Кожна людина може знайти продукт для себе індивідуально. Сайт демонструє нам, те що кожна людина особлива, і пити вона буде, те що їй потрібно.  Лікувальні фіто чаї потурбуються про ваше здоров’я, Фіточай для схуднення – попіклується про вашу фігуру, багатий асортимент  фіто-кави зарядить вас бадьорістю.


Будьте «ЕКО», ідіть у ногу з життям. Ваш організм скаже вам «дякую».

 

Саманчук С. В.

 

OGYwN