Оновлений магазин

http://pureflora.net.ua/  

+380978323375

Каталог товарів

Контакти

напишите нам
пн-пт
10.00 до 17.00 +380974994400

Новинки

arr3Карпатська Колекціяінтернет магазин "Карпатська Колекція" у facebook https://www.facebook.com/KarpatskaKolekcia ...

»
Ласкаво просимо в наш інтернет-магазин

Ідейним натхненником сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Чиста флора» з с.Спас Коломийського району Івано - Франківської області є Михайло Стовп'юк, який здобув освіту біолога, з дитинства захоплювався зільніцтвом і побудував на власному господарстві, в самому серці Карпат, підприємство, що займається виготовленням фіточаїв з лікарських рослин , джемів, варення, збиранням грибів та ягід.
Основи сьогоднішнього справи закладені в часи юності, молодості, адже проживання серед горян переконало, що вони не тільки споживають переважно екологічно чисту їжу, а й майже не звертаються за допомогою до офіційної медицини. Ті ж люди похилого віку сказали, що кожна рослина, якщо її зібрати в певний час і вміло застосувати, має виключні цілющі властивості. Навчаючись на біологічному факультеті Чернівецького державного університету, зміг поєднати теоретично практичну базу науки з практичною народною медициною, знаннями гуцулів, які передаються з покоління в покоління. Головний принцип - вирощувати екологічно чисту продукцію, реанімувати й відновлювати занедбані землі. Розвиток програми органічних продуктів полягає у проведенні роботи з фермерами, переробними підприємствами, виробниками щодо впровадження основних принципів виробництва здорового харчування.
Цінності: на кожному етапі створення продукції передбачається чіткий контроль руху сировини, від збору рослинки - до її продажу в магазині, де вона потрапляє до кінцевого споживача. Сьогодні «Чиста флора», яка працює з 2009 року, успішно експортує продукцію в Канаду і США, країн Прибалтики та Європи. Є в ті країни, де є висока культура споживання екологічно чистих продуктів. Адже така продукція користується попитом. В Україні ж ЇЇ охочіше купують туристи в рекреаційно - курортних зонах («Буковель», «Трускавець», «Яремча», «Моршин» та ін.).
Тепер кожен любитель справжнього якісного чаю може легко і просто купити в нашому інтернет магазині "Карпатська Колекція" екологічно чистий чай, навіть не виходячи з дому, завдяки зручній та сучасній системі оформлення замовлення. Товар доставляється по всій Україні транспортними компаніями.
Приємного чаювання!

Y2NlMW